Dom

Każdy musi mieć zestaw kluczy nasadowych

Odpowiednim podarunkiem okazuje się być zestaw kluczy nasadowych
W domu pojawia się wiele przedmiotów, które warto skręcić, przymocować, dokręcić lub odkręcić, a co się z tym łączy, w każdym domu powinien być dobrej jakości zestaw kluczy nasadowych. To właśnie przez nie będziemy mieli szansę wszystko zrobić od razu, a taki zestaw przyda się nie tylko w mieszkaniu, ale także w samochodzie.
lampa wisząca
Twórca: Sigma
Treści źródłowe: Sigma

Lampy zewnętrzne a bezpieczeństwo domu

Każdy budynek ma takie części, które po prostu muszą być jeżeli zamierzamy prawidłowo w nim żyć. Oczywiście wymienianie ich wszystkich zajęłoby dużo czasu i może być dość zawiłe.
budowa domu

Pomoc podczas konstrukcji własnego domu

Rzeczywistość jest taka, że bez porządnego majstra ani rusz. Nie możemy wziąć się za coś, na czym się człowiek nie zna. Z tego powodu istnieją firmy, które można wynająć np. żeby wybudowały dla nas dom. Powinniśmy jednak samemu pomyśleć nad tym, czy aby na sto procent to, co oferuje konkretna firma to odpowiednia opcja. Oczywiście porady budowlane są kosztowne, tylko czy mamy pojęcie czyich rad wysłuchiwać?
grunt budowlany
Twórca: tommy japan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zamierzasz zacząć budowę? Powinieneś zadbać o doskonałe podłoże, by okazała się ona trwała

Wzniesienie domu wymaga dokonania potrzebnych przygotowań oraz zebrania właściwych pozwoleń i materiałów. Trzeba również mieć na uwadze, że stawianie domu łączy się z wymogiem nabycia odpowiedniego projektu, jak również zlokalizowanie optymalnego terenu pod budowę. Żeby odpowiedzieć na pytanie, czy kupiona działka spełnia warunki wodno-gruntowe, powinno się zlecić badanie geotechniczne gruntu.
dom na wiosce
Twórca: Deb Nystrom
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zaczynamy stawiać swój wyśniony budynek mieszkalny - wszystko co trzeba się dowiedzieć na ten temat.

Wielu ludzi myśli o swoim domu, i sporo z nich w pewnym momencie te pragnienia zaczyna zrealizować. Tak naprawdę czasami znacznie drożej może wyjść kupienie niewielkiego mieszkanka w dużym mieście, niż postawienie niewielkiego domu na peryferiach. Oczywiście wyprowadzenie się kilkanaście kilometrów poza miasto wiąże się z koniecznością dojazdów, lecz jednak będzie się całkowicie niezależnym i ma się swój własny kawałek ziemi.
ozdobna balustrada
Twórca: Davide Costanzo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Praktycznie każdy, kto buduje swój dom pragnie, żeby był on wygodny i funkcjonalny

Nie można jednak zapominać o tym, że w domu powinno być także bezpiecznie, a do tego konieczne będzie zamontowanie kilku części. Jeśli w domu są schody czy balkon, to jak wiadomo, z takich miejsc łatwo można spaść co może się źle skończyć. Aby zapobiec takiej sytuacji, konieczne będzie zamontowanie dobrych środków zabezpieczających, a bardzo dobrze nadają się do tego balustrady.
Kominek elektryczny
Twórca: Optiflame
Treści źródłowe: Optiflame

Ciepło kominka

Wiele osób marzy o tym, by mieć kominek w domu. Niektórzy mający piecyki zamiast je rozebrać odrestaurowali ich wygląd i mają kominki z owych pieców. Ci, którzy rozebrali stare kaflowe piece później żałują. Jednak nie trzeba załamywać rąk i powinniśmy porozglądać się za firmą, która para się sprzedażą kominków. Kominki z Dolnego Śląska to idealne rozwiązanie na odmienienie wnętrza. W województwie dolnośląskim jest sporo firm zajmujących się sprzedażą kominków. Trzeba tylko dobrze się rozglądać. Poza tym firmy te od razu zajmują się również montażem. W dodatku sporo jest zależne od tego, jaki kominek chcielibyśmy mieć. Niektóre kominki elektryczne mają tylko urozmaiceniem wnętrza i nie trzeba do ich montażu większej filozofii. Musimy tylko znaleźć odpowiednie miejsce, czy to w pokoju dziennym, czy w alkowie, w zależności od naszego widzi mi się.
Jakie wybrać ściany do domu
Twórca: ES Polska
Treści źródłowe: ES Polska

Spełnienie wielu marzeń i ogromny stres, czyli o budowie domu

Jak można określić budowę domu? Dzieło życia, realizacja marzeń czy ogromny stres? Prawdopodobnie każde z tych określeń będzie pasować perfekcyjnie. Wiemy bowiem, że realizujemy coś niezwykłego, jest to spełnienie marzeń, ale zdajemy sobie również sprawę, z jakim stresem się to wiąże. Na szczęście, jak każda poważna sprawa również budowa domu to proces, który można zaplanować i właściwie zorganizować. Wszystko zależy od dobrego planu budowy.
budowa
Twórca: MULTI
Treści źródłowe: MULTI

Od czego rozpocząć budowę domu, w jaki sposób zrobić idealny kosztorys ?

Forum budowlane to miejsce, w którym budujący swój dom lub planujący taką inwestycję znajdą porady budowlane dotyczące wyboru projektu, budowy domu, oraz mogą podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi firm, materiałów, działek, fundamentów i wszystkich problemów, które stoją przed spełnieniem marzenia zbudowania własnego gniazdka. Profesjonalne projekty domów i nie tylko znajdują się w serwisie budowlanym to w głównej mierze profesjonalna wyszukiwarka, w której można znaleźć różnorodne projekty domów.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.