Dom
klimatyzacja
Twórca: Pete
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nawilżacz powietrza to odpowiednie rozwiązanie

Nawilżacz powietrza idealnie spisze się zimą
Gdy rozpoczyna się okres grzewczy, prędko ma możliwość się okazać, że w naszym domu będzie za sucho. Będzie to do[prowadzało do tego, że trudno będzie nam się oddychało, będziemy kaszleć, a wilgotność jaka musi pojawiać się niesamowicie prędko będzie spadała.
odkurzanie
Twórca: Chez Mummy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Odkurzacz centralny w domu oraz jego liczne atuty

Coraz więcej osób jest przekonanych do posiadania centralnego odkurzacza w swoim domu. Odkurzacz centralny pozwala na proste utrzymanie porządku w domu, ale nie tylko. Dzięki odkurzaczowi centralnemu można też pozbyć się kurzu oraz szkodliwych roztoczy. Najistotniejszą wartością odkurzaczy centralnych jest to, iż powietrze wydmuchuje się na zewnątrz budynku. W zwyczajnych odkurzaczach powietrze przechodzi poprzez filtr czy worek z kurzem oraz wydmuchiwane jest z powrotem do wnętrza, w jakim porządkujemy.
grzejnik
Twórca: Jaga

Dom bądź – jego budowa to ogromna inwestycja, ale warto się jej powziąć

Budowanie domu wiąże się z bardzo dużymi kosztami – co do prawdziwości tego stwierdzenia chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości. Często, abyśmy mogli sobie na to w ogóle pozwolić, zaciągamy bardzo wysokie kredyty. Właściwie z reguły nie ma innego wyjścia. Przecież gdybyśmy chcieli zaoszczędzić na budowę, moglibyśmy sobie na nią pozwolić dopiero na emeryturze, a to już dla większości osób oczywiście za późno. Stajemy zatem przed wyborem – albo ciągłe wynajmowanie mieszkań, albo dzielenie mieszkania z rodzicami, albo kredyt. Jednak kredyt również możemy przeznaczyć albo na zakup gotowego już mieszkania, albo na budowę domu.
dom

Projekty niewielkich domów, jakie wcale nie muszą być mało kreatywne

Mnóstwo z nas marzy o dużym pięknym domu, z perfekcyjnym, pojemnym salonem, co najmniej dwoma sypialniami i doskonałą kuchnią. Mieszkanie w takim domu naturalnie byłoby czymś uroczym, niemniej jednak gdy pomyślimy o kosztach wybudowania tak dużego domu jednorodzinnego, oraz także o kosztach jego utrzymania… miny zdołają nam nieco zrzednąć. Niestety, nie każdy posiada sposobność posiadania ładnego, ogromnego domu z dwoma piętrami oraz wieloma cudownie urządzonymi pomieszczeniami.
dom
Twórca: All images by outreachr.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Atrakcyjne projekty niewielkich, dzisiejszych domów

Kto rzekł, że współczesne domy muszą być wielkie i znamionować się sporym metrażem? Również niewielkie domy mogą przedstawiać się bardzo nowocześnie, luksusowo oraz elegancko. Być może mnóstwo z nas marzy o wielkim, przestronnym domu, niemniej nierzadko jesteśmy ograniczeni pieniędzmi. Aczkolwiek nie oznacza to, iż mamy rezygnować ze swoich marzeń, w szczególności, że małe nowoczesne domy również mogą być piękne, wygodne oraz skuteczne.
Izolacja
Twórca: Armacell
Treści źródłowe: Armacell

Konieczne przy robieniu termoizolacji

Obecnie trzeba zadbać o to, żeby nasz dom naprawdę dobrze wyglądał. Ale rzeczywistość jest taka, że poza tym, żeby dom fajnie wyglądał, ważne jest żeby był odpowiednio zabezpieczony.
domek drewniany

Domki ogrodowe drewniane, wiaty drewniane Wrocław – obiekty do aranżacji ogrodu, które świetnie wywierają wpływ na jego wygląd i funkcjonalność

Posiadanie własnego domu jest marzeniem, które stara się ziścić bardzo duża liczba osób. Często muszą one poświęcić odrobinę czasu zanim uda im się zrealizować to marzenie. Oszczędzają one w tym okresie trochę pieniędzy albo starają się uzyskać kredyt aby móc kupić wymarzony dom.
rynny
Twórca: Plannja
Treści źródłowe: Plannja

Zabieramy się remont leciwego domu - w jaki sposób się przygotować?

Wyłącznie te osoby, które w swoim życiu przeszły budowę, albo renowację budynku mieszkalnego, dobrze pamiętają, jak sporo rzeczy jest do zrobienia. Najczęściej zaczyna się od ogółu, a wszelkie zadania zmierzają później do szczegółowego upiększania każdego pomieszczenia z osobna. Wymaga to bardzo dużego pieniędzy, cierpliwości, jak i również wyobraźni.
wnętrze domu
Twórca: Future PR
Treści źródłowe: Future PR

Jeżeli jesteś w trakcie dużej inwestycji budowy budynku mieszkalnego i pragniesz, aby stał się on miejscem nowoczesnym i komfortowym – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat współczesnych technologii

System gospodarczy sprzętów użycia gospodarstwa domu zdobywa własne maximum. Pojawia się mnóstwo możliwości. Dzisiaj gmach mieszkalny, to nie zwyczajny sześcian z kilkoma przerwami w postaci okien.
Projekt domu

Planujesz rozpocząć budowę domu? Powinieneś znaleźć projekt, który okaże się dogodny dla całej rodziny

Mieszkanie – miejsce, w którym przebywamy naprawdę dużo czasu, świętujemy najważniejsze wydarzenia w rodzinnym życiu, odpoczywamy po problemach dnia i ukrywamy się przed stresami związanymi z pracą oraz życiem w biegu. Musi okazać się on komfortowy oraz realizować potrzeby wszystkich członków rodziny – tych najstarszych i tych najmniejszych. Przez to wybór projektu budynku, który chcemy zbudować, okazuje się aż tak istotny.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.