Dom
klimatyzacja
Twórca: Pete
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nawilżacz powietrza to odpowiednie rozwiązanie

Czy posiadamy nawilżacz powietrza?
Jeżeli zaczyna się sezon na ogrzewanie, błyskawicznie ma sposobność się okazać, że w naszym domu jest zbyt sucho. Będzie to do[prowadzało do tego, że trudno będzie nam się oddychać, będziemy kaszleć, a wilgotność jaka powinna być bardzo prędko będzie spadała.
odkurzanie
Twórca: Chez Mummy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Odkurzacz centralny w domu oraz jego liczne atuty

Coraz więcej ludzi jest przekonanych do posiadania centralnego odkurzacza w swym domu. Odkurzacz centralny pozwala na łatwe utrzymanie porządku w domu, ale nie tylko. Dzięki odkurzaczowi centralnemu można również pozbyć się kurzu oraz szkodliwych roztoczy. Najistotniejszą wartością odkurzaczy centralnych jest to, że powietrze wydmuchuje się na zewnątrz budynku. W zwykłych odkurzaczach powietrze przechodzi przez filtr albo worek z kurzem oraz wydmuchiwane jest z powrotem do wnętrza, w którym sprzątamy.
grzejnik
Twórca: Jaga

Dom bądź – jego budowa to ogromna inwestycja, ale warto się jej powziąć

Budowanie domu wiąże się niestety z dużymi kosztami – jest to fakt, co do którego chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości. Często, aby móc sobie na nią w ogóle pozwolić, bierzemy dość wysokie kredyty. Właściwie z reguły nie ma żadnego innego wyjścia. Przecież jeślibyśmy chcieli zaoszczędzić na budowę, moglibyśmy sobie na nią pozwolić dopiero na emeryturze, a to już w większości przypadków rzecz jasna za późno. Stajemy zatem przed wyborem – albo stale wynajmowanie mieszkań, albo dzielenie mieszkania z rodzicami, albo kredyt. Niemniej kredyt również możemy przeznaczyć albo na zakup gotowego już mieszkania, albo na wybudowanie domu.
dom

Projekty niewielkich domów, jakie wcale nie muszą być mało kreatywne

Mnóstwo z nas marzy o dużym ładnym domu, z doskonałym, pojemnym salonem, co najmniej dwoma sypialniami i doskonałą kuchnią. Mieszkanie w takim domu na pewno byłoby czymś uroczym, jednakże gdy pomyślimy o wydatkach zbudowania tak znacznego domu jednorodzinnego, oraz także o kosztach jego utrzymania… miny zdołają nam nieznacznie zrzednąć. Niestety, nie każdy posiada możliwość posiadania ładnego, ogromnego domu z dwoma piętrami oraz wieloma cudnie urządzonymi pomieszczeniami.
dom
Twórca: All images by outreachr.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Atrakcyjne projekty niewielkich, dzisiejszych domów

Kto powiedział, że współczesne domy muszą być wielkie i charakteryzować się ogromnym metrażem? Również nieduże domy mogą przedstawiać się ogromnie nowocześnie, gustownie oraz elegancko. Być może wiele z nas marzy o szerokim, przestronnym domu, chociaż często jesteśmy ograniczeni pieniędzmi. Jednak nie oznacza to, iż mamy rezygnować ze swoich marzeń, w szczególności, że małe nowoczesne domy też mogą być piękne, wygodne oraz funkcjonalne.
Izolacja
Twórca: Armacell
Treści źródłowe: Armacell

Konieczne przy robieniu termoizolacji

W naszych czasach trzeba zadbać o to, by nasz dom faktycznie świetnie wyglądał. Ale prawda jest taka, że poza tym, by dom porządnie się prezentował, istotne jest by był odpowiednio zabezpieczony.
domek drewniany

Domki ogrodowe drewniane, wiaty drewniane Wrocław – obiekty do aranżacji ogrodu, które świetnie wywierają wpływ na jego wygląd i funkcjonalność

Posiadanie swojego domu jest snem, które stara się ziścić bardzo duża liczba osób. Często muszą one przeznaczyć odrobinę czasu zanim uda im się ziścić to marzenie. Odkładają one w tym okresie trochę pieniędzy lub próbują dostać kredyt by móc nabyć wymarzony dom.
rynny
Twórca: Plannja
Treści źródłowe: Plannja

Zabieramy się remont leciwego domu - w jaki sposób się przygotować?

Wyłącznie te osoby, które w swoim życiu przeszły budowę, albo renowację budynku mieszkalnego, dobrze pamiętają, jak sporo rzeczy jest do zrobienia. Najczęściej zaczyna się od ogółu, a wszelkie zadania zmierzają później do szczegółowego upiększania każdego pomieszczenia z osobna. Wymaga to bardzo dużego pieniędzy, cierpliwości, jak i również wyobraźni.
wnętrze domu
Twórca: Future PR
Treści źródłowe: Future PR

Jeżeli jesteś w trakcie dużej inwestycji budowy budynku mieszkalnego i pragniesz, aby stał się on miejscem nowoczesnym i komfortowym – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat współczesnych technologii

System gospodarczy sprzętów użytku domowego zdobywa własne apogeum. Zjawia się sporo udogodnień. Dzisiaj budynek mieszkalny, to nie zwyczajny sześcian z paroma przerwami w postaci okien.
Projekt domu

Planujesz rozpocząć budowę domu? Powinieneś znaleźć projekt, który okaże się dogodny dla całej rodziny

Mieszkanie – miejsce, w którym przebywamy naprawdę dużo czasu, świętujemy najważniejsze wydarzenia w rodzinnym życiu, odpoczywamy po problemach dnia i ukrywamy się przed stresami związanymi z pracą oraz życiem w biegu. Musi okazać się on komfortowy oraz realizować potrzeby wszystkich członków rodziny – tych najstarszych i tych najmniejszych. Przez to wybór projektu budynku, który chcemy zbudować, okazuje się aż tak istotny.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.