Dom
brama
Twórca: Normstahl
Treści źródłowe: Normstahl

W czasie wyposażania mieszkania warto decydować się na produkty solidnej jakości

Etap wykończenia domu jest jednym z ważniejszych w całej budowie i niestety wielokrotnie potrafi się niezwykle przeciągnąć. Jest tak przede wszystkim dlatego, że odkładamy na później dobór pojedynczych elementów a także gro prac pozostaje przesuniętych w czasie. By tego uniknąć warto zdecydowanie wcześniej rozważyć nad poszczególnymi rzeczami i przeglądać kolekcje rozlicznych marketów.
domy jednorodzinne
Twórca: Robert Konieczny

Masz własny dom - Zainwestuj w ocieplenie!

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem własnościowego domu, jesteś w niezwykle wygodnej sytuacji. Trudy budowy masz już dawno za sobą, zbliża się wiosna i możesz cieszyć się z własnego, przydomowego ogrodu. Lecz letni czas warto także zostawić na inwestycje. Jeżeli bowiem żyjesz w wiekowym budynku, stworzonym jeszcze w czasach, gdy najnowsze technologie nie były nikomu znane, prawdopodobne że nie jest ono dostatecznie ocieplone. Zwykła sklejka elewacyjna może nie wystarczyć, oto parę rzeczy o które możesz zadbać, aby zimą zaoszczędzić pokaźne sumy.
Mieszkanie do remontu
Twórca: vnON
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdy remontujesz swój dom bądź stawiasz zupełnie nowy budynek, wtedy zorientuj się, co proponują sklepy budowlane

Odremontowanie mieszkania wymaga tak nakładów czasowych, jak i pieniężnych. Mogłoby się wydawać, że czas nie bywa tak istotny jak banknoty, ale wszyscy, którzy samodzielnie kupują materiały budowlane, dobrze wiedzą, że na objeżdżaniu okolicznych tych tradycyjnych sklepów oraz hipermarketów i porównywaniu cen można spędzić kilka godzin dziennie. Wszystko dlatego, że asortyment jest imponujący i czasem warto dobrze wypytać subiektów, jaki produkt byłby najlepszy na daną budowę.
budowa domu
Twórca: Röben
Treści źródłowe: Röben

Standardy, o których nie wolno zapomnieć w czasie budowy domu. Które czynności powinniśmy powierzyć fachowcom?

Każdy budynek wymaga solidnego wykończenia a także instalacji, która zagwarantuje wielkie bezpieczeństwo, na jakim niewątpliwie nie powinniśmy oszczędzać. Decydując się na budowę domu wypada zwrócić największą uwagę na doskonałą jakość tynków, dachu oraz rur, gdyż są to elementy, które często ulegają zniszczeniu. Aby budynek charakteryzował się długotrwałą żywotnością w czasie budowy wypada wykorzystywać tylko materiały sprawdzonych firm.
schody
Twórca: Kobi Light
Treści źródłowe: Kobi Light

Prąd w domu – warto poszukać wprawionego elektryka, który powie nam jakie rozwiązania warto wykorzystać

Chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać, że prąd, z jakiego korzystamy w naszych domach musi być właściwie zabezpieczony. Jeśli więc jesteśmy na etapie budowy własnych czterech kątów, to postarajmy się, by już na tym etapie bezpieczeństwo było na wysokim poziomie. Warto pamiętać o tym, że to od nas samych zależy, jak dokładnie rozmieszczona będzie cała instalacja elektryczna w miejscu, w którym zamieszkamy. Dobrze jest zatem dokładnie przemyśleć, w których ścianach przyda nam się gniazdko elektryczne oraz do czego będziemy go używać.
ogrodzenia
Twórca: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

O jakich rzeczach pamiętać kupując ogrodzenie? Jakie powinny być warunki właściwego zakupu ogrodzenia? sprawdź na ten temat więcej

Materiał i styl ogrodzenia zdecydowanie powinny pasować do klimatu domu, jednocześnie nie można przy tym zapomnieć o charakterze otoczenia czy sąsiedniej zabudowie. Często więc typowe rodzaje płotów są w dużej mierze zależne od tego jak wygląda okolica, dlatego też inaczej ogrodzimy teren na wsi, a inaczej małą działkę miejską.
brama garażowa
Twórca: mrhayata
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Budowa garażu. O czym pamiętać oraz na co zwrócić uwagę?

Osoby budujące własny dom zastanawiają się również nad tym jaki garaż stawiać? Trzeba zadecydować o wielu rzeczach, dajmy na to o kącie nachylenia dachu, rodzaju budulca, rodzaju bramy i tak dalej. O czym trzeba pamiętać budując garaż? Przede wszystkim trzeba zastanowić się z jakiego budulca chcemy zrobić tego typu garaż. Wiele ludzi wlicza koszty postawienia takiej budowli w całą budowę domu, z tego powodu nie wylicza się tego ile tak naprawdę ta budowa wyniesie osobno, bo koszty te rozkładają się.
ogrodzenia systemowe
Twórca: SAM Cheong
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Niejeden właściciel domu lub przedsiębiorstwa chciałby, aby na jego działce było spokojnie i dlatego zapewne myśli o zamontowaniu ogrodzenia

Nieistotne czy posiadamy niewielką działkę z domem wolnostojącym czy spory plac przemysłowy, niezwykle często pragniemy zabezpieczyć naszą ziemię, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i ustrzec się przed wizytami osób niezapraszanych.
zbiorniki na paliwa
Twórca: Cesana
Treści źródłowe: Cesana

Jeżeli ciekawią nas innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania, to energia wiatrowa na pewno do nich należy

Jeżeli mieszkamy całkiem daleko od większych zabudowań albo mamy firmę w miejscu, gdzie regularnie brakuje prądu oraz pragniemy w jakikolwiek sposób się zabezpieczyć, to opłaca się zainwestować w innowacyjne technologie, które są zarazem bardzo korzystne dla środowiska.
budownictwo

Budownictwo oraz wszelkie branże bezpośrednio z nim związane - czy na remontach cała lista się zakańcza?

Dział budownictwa nie tylko w Polsce, ale również i na całym globie kojarzy się nam przede wszystkim z robotami budowlanymi i remontowymi, które obejmują budowanie domów i bloków, czy też ich renowacje, odbudowy, i właśnie remontowanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.