Lampy
lampy podłogowe
Twórca: LZF
Treści źródłowe: 9design

Lampy stołowe

Lampy stołowe to znany element wyposażenia wnętrza każdego pomieszczenia, którego przeznaczenie bywa często niedoceniane. prawidłowo zaaranżowane oświetlenie nadaje wnętrzu niebanalnego stylu. Sklepy internetowe zapewniają różnorodną ofertę różnych lamp, które na pewno trafią w gust użytkowników, wypełniając ich oczekiwania wobec jakości oświetlenia pomieszczeń – zarówno służących do pracy, jak i przeznaczonych do mieszkania.
Pastelowy chłód
Twórca: Dekoral
Treści źródłowe: Dekoral

Jaki wariant oświetlenia zamontować wewnątrz lokum, a jaki na jego elewacji

Oświetlenie domu wcześniej lub później staje się tematem numer jeden, zwłaszcza wtedy, kiedy urządzamy nasze pokoje. Każda pani domu chce, żeby sztuczne światło nie tylko zalewało blaskiem nocne ciemności, ale również, by dodawało wnętrzu oryginalnego uroku. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę artystyczne lampy, aby przekonać się, jak wiele koncepcji jest do wykorzystania.
Lampy ogrodowe
Twórca: garryknight
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Oświetlenie wnętrz

Kiedy wreszcie mamy ten swój własny cichy kącik sen z powiek spędza jego umeblowanie. Każdy ma jakieś marzenia, co do tego jak powinny wyglądać ściany, jakie trzeba zakupić meble i gdzie je rozstawić. Czy powinny: być lekkie czy też ciężkie, zapełniać sobą całą ścianę, czy tylko stanowczo ją podkreślać? Jakie wybrać chodniki do pokoju, a jakie kafelki do toalety. A w końcu, jakiego rodzaju oświetlenie powinno integrować ze sobą poszczególne elementy?
ulica
Twórca: Milosz1
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak znacząca jest działalność miejskiego ulicznego oświetlenia LED

Najistotniejszym i równocześnie kluczowym zadaniem oświetlenia ulicznego LED jest oświetlanie drogi późnym wieczorem i nocą, czyli wtedy, kiedy nie możemy korzystać ze światła słonecznego. Do tego prawidłowo dostosowane uliczne oświetlenie led wpływa również na podkreślenie walorów miasta i otoczenia. Nie można więc zaprzeczyć, iż oświetlenie takie realizuje ogromnie ważną rolę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.