Domek
domek
Twórca: John Eisenschenk
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy mały dom do spore obciążenie finansowe? Czemu warto zastanowić się nad zrealizowaniem takiej inwestycji, gdy chcielibyśmy wyprowadzić się z blokowiska?

Wiele osób szuka swojego idealnego miejsca do zamieszkania. Z reguły bowiem to, gdzie aktualnie mieszkamy zależy od miejsca pracy, do jakiego chcielibyśmy mieć blisko. Często też budżet nie pozwala na to, by zamieszkać w swoim wymarzonym domu jednorodzinnym, najlepiej gdzieś w przyjemnym miejscu pod lasem. Tego typu marzeń na pewno mamy dużo, jednak czy jesteśmy pewni, że nie stać nas na takie marzenia?
ogród
Twórca: Liceth Celis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Marzysz o domu jednorodzinnym z ogródkiem? Już w tej chwili spełnij swoje marzenia i wynajmij projektanta, który opracuje dla Ciebie ogród marzeń

Każdy chce mieć w przyszłości prywatny dom z większym ogrodem. Jest to pragnienie naprawdę wielu z nas, bowiem nic nie sprawia większej rozkoszy, niż leniwa niedziela na kocyku w podwórku.
dom z ogródkiem
Twórca: www.flickr.com
Treści źródłowe: www.flickr.com

Perfekcyjny projekt domku istnieje. Zobacz, jak go odszukać.

Faktycznie jest w czym wybierać, jeżeli idzie o dostępność gotowych projektów domów. W jaki sposób zidentyfikować, czy projekt domu jest odpowiedni, nie zawiera omyłek, jest właściwy dla twojej rodziny, pasuje do warunków parceli? Jaki dom ostatecznie wybrać? Podpowiadamy, jakimi nakłaniać się kryteriami przy doborze projektu.
Twórca: mcginnly

Bez znaczenia, czy balkon czy schody. Są warte tego, by prezentować się pięknie.

Kiedy już otrzymamy nasz wyczekany dom, a właściwie jego projekt, odczuwamy szczęście, ale całe zawirowanie połączone z jego wzniesieniem już nie do końca nas zaspokaja. Tymczasem nic się samo nie zrobi. Dobrze jest zacząć od początku. Fundament, jak sama nazwa mówi, jest zdecydowanie ważnym składnikiem całej układanki. Kiedy postawimy już ściany oraz stworzymy piętro pozostaje nam, tylko i aż, dopracować budowlę, między innymi urzeczywistniając wszelkiego rodzaju instalacje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.