Dach
Dużo bilbordów
Twórca: Carly Lesser & Art Drauglis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak wygląda porównanie decyzji o wyborze lokum między rynkiem wtórnym, a pierwotnym? Jakie można wymienić plusy i minusy?

W którymś momencie nastaje taki czas, iż podejmujemy decyzję o zakupie własnego lokum. Rozważamy w takim wypadku kupno domu z rynku deweloperskiego, lub też wtórnego. To, którą decyzję podejmiemy z pewnością zależy od różnego rodzaju czynników. Co przemawia za jedną albo za inną z opcji?
materiał
Twórca: Planeta PR
Treści źródłowe: Planeta PR

Przerwy w dostawach energii to dla nas dramat

W czasach, kiedy w gruncie rzeczy każde jedno urządzenie działa dzięki energii elektrycznej, nawet krótka przerwa w dostawie stanowi całkiem duży kłopot.


Przerwy w dostawach energii to dla nas dramat

Absolutnie nie mówimy w tym przypadku jedynie o marketach lub też instytucjach, ale również o gospodarstwach domowych.
Zielony dach w centrum miasta
Twórca: Center for Neighborhood

Dach odwrócony - charakterystyka i zastosowanie

Dachy odwrócone, zwane również dachami zielonymi, mają współcześnie wielu zwolenników. Tworzone były zresztą już w dawnych czasach. Wówczas funkcję ozdobną z uwagi na piękno hodowanych tam roślin. W ostatnim czasie ustalono jednak, że takie pomysł może dawać dużo dodatkowych pozytywnych następstw.
garaż
Twórca: Normstahl
Treści źródłowe: http://prasa.gutpr.pl/ssd_normstahl027_0708_CMYK.jpg

Producent garaży wie czego szukają kontrahenci

Kiedy mamy własną posesję, a do tego jeszcze posiadamy wóz, to pragniemy, aby znajdował się on pod dachem, który będzie go ochraniał przed działaniem czynników atmosferycznych. Przez to właśnie decydujemy się na ustawienie garażu, gdzie nie tylko umieścimy nasz wóz, ale także uda się do niego włożyć część innych rzeczy, które są przy nim potrzebne.
rynny
Twórca: Plannja
Treści źródłowe: Plannja

Zabieramy się remont leciwego domu - w jaki sposób się przygotować?

Tylko te osoby, które w swoim życiu przeszły stawianie, albo remont domu, dobrze wiedzą, jak wiele kwestii jest do zrealizowania. Zazwyczaj zaczyna się od całości, a wszelkie zadania zmierzają następnie do szczegółowego upiększania każdego pokoju z osobna. Potrzeba na to sporo pieniędzy, cierpliwości, oraz wyobraźni.
remont mieszkania
Twórca: specialoperations
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób precyzyjnie wykonać remont? Co jest warte uwagi przed rozpoczęciem prac budowlanych?

Wszystkie osoby, które podejmują się robienia remontów powinny wiedzieć, jak istotną rolę w czasieprac remontowych spełnia bezpieczeństwo. Pragnąc przeprowadzić sprawne renowacje, ale również wyburzeń wartowałoby zdać się na pomoc fachowców, którzy świetnie zdają sobie sprawę z zasad BHP, które nierzadko ratują zdrowie, a nawet życie pracowników. Należy mieć na uwadze, że wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa pracy zdecydowanie nie są bezpodstawne i należy ich bezwarunkowo przestrzegać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.