Dach
Zielony dach w centrum miasta
Twórca: Center for Neighborhood

Dach odwrócony - charakterystyka i zastosowanie

Dachy odwrócone, nazywane także dachami zielonymi, posiadają we współczesnym świecie wielu zwolenników. Tworzone były zresztą już w dawnych czasach. wyłącznie funkcję ozdobną z uwagi na piękno hodowanych tam roślin. Kilka lat temu odkryto jednak, że tego rodzaju rozwiązanie może generować sporą liczbę dodatkowych korzyści.
garaż
Twórca: Normstahl
Treści źródłowe: http://prasa.gutpr.pl/ssd_normstahl027_0708_CMYK.jpg

Producent garaży wie czego szukają kontrahenci

Gdy posiadamy swoją posesję, a do tego jeszcze posiadamy pojazd, to pragniemy, żeby znajdował się on pod dachem, który będzie go ochraniał przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Przez to właśnie decydujemy się na ustawienie garażu, gdzie nie tylko zmieścimy nasz pojazd, ale także uda się do niego schować część odmiennych artykułów, które okazują się przy nim niezbędne.
rynny
Twórca: Plannja
Treści źródłowe: Plannja

Zabieramy się remont leciwego domu - w jaki sposób się przygotować?

Tylko te osoby, które w swoim życiu przeszły stawianie, albo remont domu, dobrze wiedzą, jak wiele kwestii jest do zrealizowania. Zazwyczaj zaczyna się od całości, a wszelkie zadania zmierzają następnie do szczegółowego upiększania każdego pokoju z osobna. Potrzeba na to sporo pieniędzy, cierpliwości, oraz wyobraźni.
remont mieszkania
Twórca: specialoperations
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób precyzyjnie wykonać remont? Co jest warte uwagi przed rozpoczęciem prac budowlanych?

Wszystkie osoby, które podejmują się robienia remontów muszą mieć na względzie, jak istotną rolę podczas prac remontowych pełni bezpieczeństwo. Chcąc dokonać sprawnych renowacji, ale również wyburzeń wartowałoby zdać się na pomoc fachowców, którzy doskonale zdają sobie sprawę z zasad BHP, jakie często ratują zdrowie, a nawet życie pracowników. Trzeba mieć naw względzie, że wszystkiee wymogi które dotyczą bezpieczeństwa pracy zdecydowanie nie są bezpodstawne i trzeba ich koniecznie przestrzegać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.