Dach
Zielony dach w centrum miasta
Twórca: Center for Neighborhood

Dach odwrócony - charakterystyka i zastosowanie

Dachy odwrócone, zwane również dachami zielonymi, mają współcześnie wielu zwolenników. Tworzone były zresztą już w dawnych czasach. Wówczas funkcję ozdobną z uwagi na piękno hodowanych tam roślin. W ostatnim czasie ustalono jednak, że takie pomysł może dawać dużo dodatkowych pozytywnych następstw.
garaż
Twórca: Normstahl
Treści źródłowe: http://prasa.gutpr.pl/ssd_normstahl027_0708_CMYK.jpg

Producent garaży wie czego szukają kontrahenci

Kiedy mamy własną posesję, a do tego jeszcze posiadamy wóz, to pragniemy, aby znajdował się on pod dachem, który będzie go ochraniał przed działaniem czynników atmosferycznych. Przez to właśnie decydujemy się na ustawienie garażu, gdzie nie tylko umieścimy nasz wóz, ale także uda się do niego włożyć część innych rzeczy, które są przy nim potrzebne.
rynny
Twórca: Plannja
Treści źródłowe: Plannja

Zabieramy się remont leciwego domu - w jaki sposób się przygotować?

Tylko te osoby, które w swoim życiu przeszły stawianie, albo remont domu, dobrze wiedzą, jak wiele kwestii jest do zrealizowania. Zazwyczaj zaczyna się od całości, a wszelkie zadania zmierzają następnie do szczegółowego upiększania każdego pokoju z osobna. Potrzeba na to sporo pieniędzy, cierpliwości, oraz wyobraźni.
remont mieszkania
Twórca: specialoperations
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób precyzyjnie wykonać remont? Co jest warte uwagi przed rozpoczęciem prac budowlanych?

Wszystkie osoby, które podejmują się robienia remontów muszą pamiętać, jak istotną rolę w trakcieprac remontowych spełnia bezpieczeństwo. Chcąc przeprowadzić sprawne renowacje, ale również wyburzeń warto zdać się na pomoc fachowców, którzy doskonale zdają sobie sprawę z zasad BHP, które nierzadko ratują zdrowie, a nawet życie pracowników. Trzeba zadawać sobie sprawę, że wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa pracy zdecydowanie nie są bezpodstawne i trzeba ich bezwarunkowo przestrzegać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.