Dach
Zielony dach w centrum miasta
Twórca: Center for Neighborhood

Dach odwrócony - charakterystyka i zastosowanie

Dachy odwrócone, zwane również dachami zielonymi, posiadają we współczesnym świecie wielu zwolenników. Występowały zresztą już w dawnych czasach. wyłącznie funkcję ozdobną z uwagi na piękno rosnących tam roślin. W ostatnim czasie odkryto jednak, że tego rodzaju pomysł może generować sporo dodatkowych korzyści.
garaż
Twórca: Normstahl
Treści źródłowe: http://prasa.gutpr.pl/ssd_normstahl027_0708_CMYK.jpg

Producent garaży wie czego szukają kontrahenci

Jeżeli mamy własną posiadłość, a do tego jeszcze mamy wóz, to pragniemy, żeby znajdował się on pod dachem, który będzie go chronił przed działaniem czynników atmosferycznych. Dlatego właśnie decydujemy się na postawienie garażu, gdzie nie tylko zmieścimy nasz samochód, lecz także uda się do niego włożyć część innych artykułów, które są przy nim niezbędne.
rynny
Twórca: Plannja
Treści źródłowe: Plannja

Zabieramy się remont leciwego domu - w jaki sposób się przygotować?

Tylko te osoby, które w swoim życiu przeszły stawianie, albo remont domu, dobrze wiedzą, jak wiele kwestii jest do zrealizowania. Zazwyczaj zaczyna się od całości, a wszelkie zadania zmierzają następnie do szczegółowego upiększania każdego pokoju z osobna. Potrzeba na to sporo pieniędzy, cierpliwości, oraz wyobraźni.
remont mieszkania
Twórca: specialoperations
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób precyzyjnie wykonać remont? Co jest warte uwagi przed rozpoczęciem prac budowlanych?

Wszystkie osoby, które podejmują się robienia remontów muszą pamiętać, jak istotną rolę w trakcieprac remontowych spełnia bezpieczeństwo. Chcąc przeprowadzić sprawne renowacje, ale również wyburzeń warto zdać się na pomoc fachowców, którzy doskonale zdają sobie sprawę z zasad BHP, które nierzadko ratują zdrowie, a nawet życie pracowników. Trzeba zadawać sobie sprawę, że wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa pracy zdecydowanie nie są bezpodstawne i trzeba ich bezwarunkowo przestrzegać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.