Wnętrze
sypialnia
Twórca: Stolbud Włoszczowa S.A.
Treści źródłowe: Stolbud Włoszczowa S.A.

Drzwi przesuwne na małą powierzchnię

Wąska przestrzeń mieszkania wymusza na domownikach rozglądanie się za optymalnymi rozwiązaniami. Liczy się każdy metr sześcienny, fragment, który można wykorzystać pod kolejny regał, schowek, półkę. W przypadku wąskich korytarzy i dużych garderób interesującym rozwiązaniem są drzwi przesuwne.
lampka
Twórca: Alehins
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Odmień domowe wnętrza - efektowne aranżacje z użyciem lamp

Nie wiesz jak szybko i łatwo odnowić wnętrza? Zazwyczaj, gdy o tym myślimy masz na myśli jakiś gruntowny remont, który nie dość, że dużo kosztuje to i jest procesem zazwyczaj czasochłonnym. Jednakże w praktyce za zmiany możemy wziąć się o wiele łatwiej niż myślimy. Musimy tylko zaznajomić się z rozwiązaniami, które pozwolą uatrakcyjnić domowe wnętrza.
architekt wnętrz
Twórca: Ron Frazier
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak urządzić mieszkanie, żeby było w nim dużo przestrzeni? Na co zwracać uwagę, co jest najważniejsze?

Faktycznie nie istnieje jakaś jedna, niezmienna recepta na najlepiej urządzone wnętrze. Jest to sprawa indywidualna, zależna w rzeczywistości od upodobań, gustu lub wymagań domowników. Na szczęście panują zasady ogólne, jakich zastosowanie może niezwykle pomóc.
nowe mieszkanie
Twórca: mauroguanandi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak kupić nowiutkie mieszkanko nad morzem, aby cieszyć się dużą wygodą?

Zdecydowanie najlepszy komfort gwarantują nowiutkie mieszkania oraz jednorodzinne domki. Po pierwsze, wykonane są z najlepszych budowlanych materiałów, a po drugie całkowicie są dopasowane do bieżących potrzeb klientów.
Mapa świata, kontury
Twórca: http://pixabay.com
Treści źródłowe: http://pixabay.com

Jak zdecydować się na dopasowaną fototapetę?

Przez ostatnie lata w rodzimych domach królowały z reguły nudne, a czasem także zbyt kiczowate tapety. Dzisiaj na szczęście, dzięki różnorodnemu asortymentowi podobnych produktów Polacy przekonują się do tapet, które ich pomieszczeniom nadają smaku i mają szansę je dobrze modelować.
polska
Twórca: US CPSC
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Klimatyzatory - konkretny sposób ich działania oraz najbardziej popularne rodzaje

Klimatyzacja jest to dla wielu autentyczny "dar od samego Boga", szczególnie kiedy bywa zbyt upalnie, a w naszym domu jest jeszcze goręcej albo gdy temperatura na zewnątrz budynku bywa strasznie niska, odbijając się bardzo podobnym echem w naszym domu czy też mieszkaniu.
tapeta
Twórca: Praktiker
Treści źródłowe: PRAKTIKER

Fototapeta to wyjątkowo ozdobny element, potrafiący zmienić wygląd w każdym pomieszczeniu.

Urządzając wnętrza warto zdecydować się na jeden przodujący akcent, który będzie wykorzystany w każdym pomieszczeniu. Takim akcentem jest przykładowo kolor ścian, rodzaj podłogi, jeden styl obrazów, czy wykorzystanie tej samej fototapety. W szczególności ta ostatnia jest ciekawym rozwiązaniem i warto poświęcić jej więcej uwagi.
umywalka
Twórca: KOŁO
Treści źródłowe: KOŁO

Łazienka jak z marzeń nie jest rarytasem dla niektórych, zorientujmy się, w jaki sposób ją urządzić samodzielnie już w parę dni

Każdy człowiek chce przyjemnie czuć się we własnym domu, gdyż właśnie ta przestrzeń służy do ładowania akumulatorów po pracy oraz spędzania czasu w gronie najbliższych osób. Rodzinna atmosfera na pewno powinna być wyróżniona przez odpowiednio zaaranżowane wnętrza, toteż tak ważne jest, by troszczyć się o wygląd naszych wszystkich pokojów.
łazienka
Twórca: cleong
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Tajemnice korzystnego oświetlenia lokum

Odpowiednio oświetlone mieszkanie to gwarancja wigoru jak też świetnego samopoczucia domowników. Istotna jest nie tylko ergonomiczność, lecz także całościowy rezultat, pozyskany dzięki rozmaitym rodzajom lamp. O tym, jak ważną funkcję w naszym życiu pełni światło, wie każdy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z faktu, jakie przesłanie ma dla nas odpowiednie oświetlenie mieszkanka. Szczególnie, że jako obywatele „ciemniejszej strefy” geograficznej większą część roku spędzamy w blasku lamp. Od oświetlenia zależy więc nie tylko nasze samopoczucie, ale także zdolność do pracy jak też efektywnego odpoczynku.
oświetlenie
Twórca: jseliger2
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie sufitowe powinno zostać skierowane do dołu

Jakie powinno okazać się oświetlenie sufitowe?

W większości pomieszczeń, nawet kiedy zastosujemy oświetlenie na ścianie, to jeszcze chcemy, żeby okazało się obecne też to sufitowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.