Architektura
Przykład konstrukcji stalowej   pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Twórca: bgeissl
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/

Jakie rzeczy produkujemy z wytrzymałej stali

Czyli o tym, z jakiego rodzaju blachy produkuje się w dzisiejszych czasach urządzenia do trudnych zastosowań przemysłowych.

Jestem pewien, że niejeden z nas oglądał z pasją program ekstremalne maszyny na kanale discovery. Jeżeli jednak nie oglądaliście tej, bądź co bądź nieemitowanej już serii, pozwolę sobie na krótkie przypomnienie.
deweloper
Twórca: Elliott Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak kupować lokum od dewelopera? Na jakie rzeczy zwracać uwagę? O czym musimy wiedzieć?

Wiele osób boi się, że kupując mieszkanie od dewelopera w ten sposób straci, jak więc postępować, by zmaksymalizować własne bezpieczeństwo na okoliczność braku wypłacalności inwestora?
Sypialnia - kolekcja CLASSIC
Treści źródłowe: www.vox.pl

Co powiesić na ścianie w salonie?

Niemal każdy z nas ma w domu jakiś plakat czy obraz. Najchętniej w pomieszczeniach wieszamy reprodukcje prac największych twórców lub plakaty ulubionych kapel czy postaci z filmów. Popularne są także abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla surowego pokoju jak ciekawy grafika na ścianie. Być może właśnie dlatego tak często decydujemy się na zakup obrazów.
dom - wizerunek
Twórca: Urban Explorer Hamburg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak wybrać projekt domu swoich marzeń

Aktualnie firmy architektoniczne bardzo często oferują gotowe projekty domów. Klienci zwykle decydują się na nie w sytuacji, kiedy sami nie za bardzo mają pomysł na swój dom, a wertując katalogi różnorakich firm trafiają na projekt, który ich interesuje. Prawdą jest jednak, iż obecnie, nawet jeżeli posiadamy konkretne wymagania, to przy odrobinie wysiłku uda nam się wybrać jakiś gotowy projekt. Dzieje się tak głównie z powodu mnogości firm architektonicznych działających na rynku.
elewacja
Twórca: DLH Poland
Treści źródłowe: DLH Poland

Elegancka i odporna elewacja klinkierowa

Selekcja surowca, z którego zostanie zrealizowana elewacja budynku, to decyzja podejmowana już na etapie pomysłu. Najczęściej, kalkulowane wybory, to stosowanie tynku, albo wykonanie elewacji klinkierowej. Na korzyść cegły przemawiają szczególnie wspaniałe atrybuty techniczne.
Projekt architektoniczny
Twórca: Samuraijohnny
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/samuraislice/3309481048/

Z jakiego powodu projekty warsztatowe będą tak bardzo ważne przy realizacji inwestycji?

Architekt będzie osobą, od której wymaga się dokładności, skrupulatności a przede wszystkim precyzji. Do każdego przedsięwzięcia, jaki musi urzeczywistnić podchodzi indywidualnie. A przedsięwzięcia mogą być różne od opracowania domu czy mieszkania jak i także ogrodu do opracowania różnych kompleksów użytku publicznego. Wszystko potrzebuje czasu oraz zapoznania się z tematem konkretnej inwestycji.

Sprawdzone każdorazowo ustalone wcześniej, a także modernistyczne projekty architektury.

Obecne style związane z architekturą odznaczają się różnorodnością. Nie będzie mieć znaczenia, czy ktoś gustuje w modernistycznych, czy nastawionych na tradycję wnętrzach, bo swoją drogą będzie mieć sposobność odszukania pomysłu stworzonego pod własne oczekiwania. Specjaliści od architektury a także designerzy perfekcyjnie potrafią również połączyć ze sobą różne style, dzięki czemu da otrzymać się w wyniku finalnym niesamowity design.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.