Lokal
normy
Twórca: denise carbonell
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wygoda zamieszkiwania we własnym domku

To od nas samych zależy gdzie będziemy żyć i pracować, w jakim otoczeniu żyć. Może to być wielkie, hałaśliwe miasto, może być malutka, romantyczna osada, jednak najistotniejsze abyśmy czuli się w tym miejscu wspaniale.


ekipa remontująca
Twórca: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Odnawianie mieszkania albo domu kojarzy się zwykle z kompletną przebudową pokojów znajdujących się w obiekcie mieszkalnym.

Ale przecież pod względem branży związanej z remontami nie powinniśmy się ograniczać jedynie do domów jednorodzinnych. Ponieważ takie zmiany w aranżacji dotyczą także budynków komercyjnych, takich jak lokale magazynowe, handlowe albo spore budynki produkcyjne.
Nowe mieszkanie
Twórca: Ben Heinrich
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przyjmowaniw mieszkania od wykonawcy

Po zwieńczeniu budowy nadciąga pora na odbiór techniczny pobudowanego dla nas mieszkania. Odkrycie, zanotowanie i obowiązek dewelopera do naprawy znalezionych defektów i niedoróbek, ochronią nas przed ponoszeniem dodatkowych kosztów po wprowadzeniu się do mieszkania. W czasie odbioru mieszkania od dewelopera, odbiorca ma prawo sprawdzić zgodność gniazdka z warunkami, które pozostały napisane w umowie z deweloperem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.