Pokój
przykładowa fototapeta
Twórca: r. nial bradshaw
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fototapety na wymiar mamy szansę nabyć w różnych miejscach

Powinno się sprawdzić jak wyglądają fototapety

Jeśli znudziły nam się już puste ściany, lub pragniemy zdjąć obrazy, które są na nich już od paru lat, to z pewnością powinno się poszukiwać rozwiązania, które będzie idealnie do nas pasować. Które nie będzie drogie, będzie oferowało nam niesamowity wygląd ściany, a jednocześnie również podaruje nam gwarancję, że nie będziemy posiadali najmniejszych kłopotów z ich zamontowaniem.
projekty domów jednorodzinnych
Twórca: Urban Explorer Hamburg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Modele pięknych budynków

Aktualnie projektanci prześcigają się w coraz ciekawszych planach domów. Jest ich niezwykle dużo i są coraz bardziej ciekawe.


Modele pięknych budynków

Gotowe projekty domów są dużo tańsze niż zamawiane indywidualnie u architekta.
pokój dziecka
Twórca: Studio Caramella
Treści źródłowe: Studio Caramella

Fototapety dla dzieci

Wybranie odpowiedniej tapety na ścianę nie jest zazwyczaj rzeczą łatwą, w szczególności jeśli kwestia ta dotyczy przedszkoli i żłobków. Jak sprawić, by wybrana tapeta nie odbijała się w sposób negatywny na psychice najmłodszych? Wiadomo przecież z badań psychologicznych, że liczne kolory, odmiennie wpływają na nastrój ludzi. Aby więc trafnie wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Doskonałym zamysłem będzie kupno popularnych i cenionych przez grono użytkowników fototapet ściennych. Fototapety dla dzieci są o wiele bardziej intrygujące od banalnych wzorów tapet, czerpiących ze sztuki z poprzedniego wieku.
pokój dla dziecka
Twórca: http://demur.pl
Treści źródłowe: http://demur.pl

Gdzie wyposażyć pokój malucha aby rósł wraz z dzieckiem?

W ostatnim czasie w urządzaniu pokoi dla dzieci stawia się na lekkie, niezbyt ciemne meble, stosunkowo niskie szafki dla dzieci, komódki z szufladami, w których łatwo jest zaprowadzić porządek, lekkie, plastikowe stoliki i krzesła dla dzieci. Ale zbliża się również trend takiego urządzania pokoiku, aby pokój malucha był jak najdłużej użyteczny, a potem – dzięki jedynie kilku zmianom – zmienił się w pokój pierwszaka, a potem nastolatka.
odkurzacz
Twórca: Ivy Dawned
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jedno z ciekawszych wyjść usprawniających porządkowanie domu - centralne odkurzacze

Współcześnie postęp techniczny niezwykle oddziałuje na komfort życia ludzi poprzez dostarczanie coraz to nowszych i lepszych sprzętów. Każdy poszukuje alternatyw szybszego i prostszego realizowania przeróżnych czynności, wśród których sprzątanie jest z pewnością jedną z najmniej przyjemnych.
oświetlenie
Twórca: jseliger2
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie sufitowe powinno zostać skierowane do dołu

Jakie powinno okazać się oświetlenie sufitowe?

W większości pomieszczeń, nawet kiedy zastosujemy oświetlenie na ścianie, to jeszcze chcemy, żeby okazało się obecne też to sufitowe.
łazienka
Twórca: Villa Glass Studio
Treści źródłowe: Villa Glass Studio

Perfekcyjne plafony - czy to możliwe?

Gdy zaczynamy myśleć o tym, żeby znaleźć oświetlenie do łazienki może być kłopot. Wiadomo, że damy radę znaleźć jakiś interesujące rozwiązanie. Powinniśmy tylko dobrze się porozglądać. Ale wcale nie jest tak ciężko odnaleźć odpowiedni plafon do łazienki. Plafonów do pokoi łazienkowych jest naprawdę dużo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.