Pokój
przykładowa fototapeta
Twórca: r. nial bradshaw
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fototapety na wymiar mamy szansę nabyć w różnych miejscach

Należy sprawdzić jak przedstawiają się fototapety

Kiedy znudziły nam się już gołe ściany, albo chcemy ściągnąć obrazy, które są na nich już od paru lat, to z pewnością należy szukać rozwiązania, które będzie świetnie do nas pasować. Które nie będzie kosztowne, będzie proponowało nam wspaniały wygląd ściany, a jednocześnie także zaoferuje nam gwarancję, że nie będziemy mieć żadnych trudów z ich zainstalowaniem.
projekty domów jednorodzinnych
Twórca: Urban Explorer Hamburg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Modele pięknych budynków

W dzisiejszych czasach projektanci prześcigają się w coraz to ciekawszych projektach domów. Jest ich bardzo dużo i są coraz bardziej wymyślne.


Modele pięknych budynków

Gotowe projekty domów są sporo tańsze aniżeli zamawiane indywidualnie u architekta.
pokój dziecka
Twórca: Studio Caramella
Treści źródłowe: Studio Caramella

Fototapety dla dzieci

Wybranie dobrej tapety na ścianę nie jest zwyczajowo rzeczą prostą, w szczególności jeśli sprawa ta dotyczy przedszkoli i żłobków. Jak sprawić, by wybrana tapeta nie odbijała się negatywnie na psychice najmłodszych? Wiadomo przecież z badań naukowców, że różne kolory, odmiennie wpływają na nastrój ludzi. Aby więc trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Najlepszym zamysłem może okazać się kupno popularnych i cenionych przez grono użytkowników fototapet ściennych. Fototapety dla dzieci są o wiele ciekawsze od prostych wzorów tapet, czerpiących ze sztuki z poprzedniego wieku.
pokój dla dziecka
Twórca: http://demur.pl
Treści źródłowe: http://demur.pl

Gdzie wyposażyć pokój malucha aby rósł wraz z dzieckiem?

W ostatnim czasie w urządzaniu pokoi dla dzieci stawia się na lekkie, niezbyt ciemne meble, stosunkowo niskie szafki dla dzieci, komódki z szufladami, w których łatwo jest zaprowadzić porządek, lekkie, plastikowe stoliki i krzesła dla dzieci. Ale zbliża się również trend takiego urządzania pokoiku, aby pokój malucha był jak najdłużej użyteczny, a potem – dzięki jedynie kilku zmianom – zmienił się w pokój pierwszaka, a potem nastolatka.
odkurzacz
Twórca: Ivy Dawned
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jedno z ciekawszych wyjść usprawniających porządkowanie domu - centralne odkurzacze

Aktualnie awans techniczny nadzwyczaj wpływa na komfort życia ludzi poprzez dostarczanie coraz nowszych i lepszych urządzeń. Każdy szuka możliwości szybszego i prostszego przeprowadzania przeróżnych prac, spośród których sprzątanie jest bez wątpienia jedną z najmniej przyjemnych.
oświetlenie
Twórca: jseliger2
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie sufitowe powinno zostać skierowane do dołu

Jakie powinno okazać się oświetlenie sufitowe?

W większości pomieszczeń, nawet kiedy zastosujemy oświetlenie na ścianie, to jeszcze chcemy, żeby okazało się obecne też to sufitowe.
łazienka
Twórca: Villa Glass Studio
Treści źródłowe: Villa Glass Studio

Perfekcyjne plafony - czy to możliwe?

Gdy zaczynamy myśleć o tym, żeby znaleźć oświetlenie do łazienki może być kłopot. Wiadomo, że damy radę znaleźć jakiś interesujące rozwiązanie. Powinniśmy tylko dobrze się porozglądać. Ale wcale nie jest tak ciężko odnaleźć odpowiedni plafon do łazienki. Plafonów do pokoi łazienkowych jest naprawdę dużo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.