Łóżka
Sypialnia
Twórca: Jaqueline Ortiz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie wiesz, jak odmienić swoją sypialnię? Wybierz odpowiedni zagłówek do łóżka

Jeśli mieszkamy już we własnym domu bądź mieszkaniu od paru lat, nadchodzi pora, że chcemy coś zmienić. Mamy dość wystroju, do którego już się przyzwyczailiśmy i potrzebujemy choćby niewielkiej odmiany – także w swojej sypialni. Spędzamy w niej bardzo dużo czasu, zatem chcielibyśmy czuć się tam dobrze. Niekiedy wystarczy jeden element, a wszystko nabiera odmiennych kształtów. Takim dodatkiem może być zagłówek do łóżka. Lecz jak wybrać bądź zaprojektować taki, który faktycznie się nam spodoba?
pokój dla dziecka
Twórca: http://demur.pl
Treści źródłowe: http://demur.pl

Gdzie wyposażyć pokój malucha aby rósł wraz z dzieckiem?

W ostatnim czasie w urządzaniu pokoi dla dzieci stawia się na lekkie, niezbyt ciemne meble, stosunkowo niskie szafki dla dzieci, komódki z szufladami, w których łatwo jest zaprowadzić porządek, lekkie, plastikowe stoliki i krzesła dla dzieci. Ale zbliża się również trend takiego urządzania pokoiku, aby pokój malucha był jak najdłużej użyteczny, a potem – dzięki jedynie kilku zmianom – zmienił się w pokój pierwszaka, a potem nastolatka.
Nawierzchnia wykonana z kostki Promenada® Ruda kobaltu
Twórca: Bruk-Bet®
Treści źródłowe: Bruk-Bet®

Jakim sposobem wybrać materiały wykończeniowe do własnego M?

Z roku na rok kierunek inżynieria i budownictwo cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Większość studentów już na czwartym - piątym roku pracuje w zawodzie. Inżynieria budowlana jest jednym z najbardziej rozwijających się kierunków na uczelniach technicznych. Program opracowany jest, tak aby najpierw zdobyć zasadniczą wiedzę o materiałach i wyrobach budowlanych, następnie poznać ogólne metody kształtowania i obliczania najprostszych konstrukcji takich jak domki jednorodzinne. Nie brakuje zajęć o charakterze ciekawostkowym jak chociażby budowa schronu. Program uwzględnia również projektowanie domów. Ciekawe projekty domów i nie tylko można znaleźć w Internecie
Eleganckie narzuty
Twórca: Antilo
Treści źródłowe: Antilo

Każdy z nas śni, lecz czy na pewno snem głębokim? A może mamy koszmary? Każdy śni, wiele zależy jednakże od tego, na czym śpimy

Jakie to byłoby życie bez możliwości spania. No trudno sobie to wyobrazić. Takie funkcjonowanie nie mogłoby być miłe, gdyż bez spania nie można żyć. To przecież z biologicznego punktu widzenia nierealne do osiągnięcia. Takie życie również by było nudne i banalne. Bo nawet, jak dałoby się żyć bez spania, to jakie by było nasze życie bez snów? Wiele osób je bagatelizuje, gdyż są zdania, że nic one nie znaczą. Tymczasem sny bardziej mówią o nas niż wiele naszych świadomych gestów i czynów. Być może dlatego tak je bagatelizujemy, bo się boimy ich przesłania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.