Efekt
Bus, podróżowanie
Twórca: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Co na komary? Jak je odstraszyć?

Po długiej zimie nadeszła wiosna, zdawać by się mogło że po tak długim czasie ziąbu komarów musi być malutko. Sytuacja jest jednak kompletnie odwrotna, moskITów jest całe mnóstwo.


Co na komary? Jak je odstraszyć?

Gryzą, denerwują, spać nie dają.
Parkiet z grabu
Twórca: Podłogi.info

To, co wpływa na nasze poczucie komfortu w domu- urządzenia i przydatne akcesoria, dzięki którym pokochasz przebywanie w swoim nowo urządzonym domu

Każdy kto przynajmniej raz zmierzył się z remontem czy też urządzaniem domu doskonale wie jak wiele pracy potrzeba, żeby osiągnąć zadowalający efekt końcowy. Ważną rolę w urządzaniu mieszkania pełni jego wyposażenie, które powinno być jak najlepszej jakości.
podesty ruchome
Twórca: Jeffrey Zeldman
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Remonty mieszkań i domów. Poznaj specjalistyczne rady.

Okres letni to najlepszy czas na przeprowadzenie w naszym mieszkaniu dużego remontu. Zazwyczaj potrzebę wielkich zmian w naszym wystroju czujemy w momencie, gdy cała przyroda budzi się do życia. Wiosenne słoneczko nastraja nas odpowiednio do życia i daje nam całą masę potrzebnej mocy. Ale zazwyczaj do takiego remontu nie potrafimy się zmusić i tak naprawdę za jakąkolwiek robotę zabieramy się w lecie.
Parkiet z grabu
Twórca: Podłogi.info

Zmieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Gdy robimy remont w naszym domu, zazwyczaj bierzemy się za malowanie ścian w pokojach. Często także zmieniamy kafelki. Zazwyczaj jednak decydujemy się na niepozorne przemiany, takie jak na przykład kupno mebli, czy zmiana dekoracji wnętrz. Koncentrujemy się wtedy przede wszystkim na dodatkach. Odwiedzamy mnóstwo marketów, polujemy na atrakcyjne promocje. Potrafimy przejrzeć wiele czasopism o dekorowaniu. Często jednak nie pamiętamy o wyjątkowo ważnym elemencie naszych mieszkań, czyli o podłożu. Przeważnie wymieniamy je raz na kilkadziesiąt lat albo i rzadziej. Chociaż codziennie mamy z nią styczność, nie myślimy o niej. A przecież obecnie jest tyle sposobów, by była ona nie tylko funkcjonalna, ale i zgodna z trendami.
klimatyzacja na poddaszu
Twórca: AWBUD Wyroby Betonowe
Treści źródłowe: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg

Klimatyzacja na poddaszu to bez wątpienia wyśmienita decyzja - klimatyzacja LG Electronics spełni wszelkie Twoje oczekiwania

Synoptycy ogłaszają naprawdę skwarne lato, zatem warto byłoby się do niego przygotować już dziś. W zasadzie każdyna pewno spostrzegł to, iż od paru lat temperatura rokrocznie bez ustanku wzrasta. Zimy są bardzo łagodne, temperatury rzadko przewyższają -10 stopni Celsjusza. Kiedyś normą było to, że przez parę zimowych tygodni nie można było wyjść z mieszkania bez czapki i grubej kurtki. Współcześnie mamy do czynienia z ogólnoświatowym ociepleniem, zatem nie możemy liczyć na to, że temperatura znienacka zacznie zmniejszać się z roku na rok.
oświetlenie w mieszkaniu
Treści źródłowe: pixabay.com

Doświetlenie zbyt ciemnego mieszkania – jakie lampy zastosować, by skutecznie je rozjaśnić?

Duża liczba właścicieli mieszkań spotyka się z problemem za ciemnego pomieszczenia, które stwarza przytłaczającą atmosferę. Istnieją jednakże sposoby, by skutecznie uporać się z tą sytuacją. Najważniejszą sprawę stanowi odpowiednio dobrane sztuczne oświetlenie, które będzie miało za zadanie imitowanie dziennego światła. Jeżeli chodzi o oświetlenie łazienki, nie stanowi ono nic skomplikowanego.
polbruk
Twórca: INVADO
Treści źródłowe: INVADO

Pragniesz stworzyć urocze otoczenie na własnej posesji i nie posiadasz pomysłu jak to wszystko urządzić

Twój ogród nie zadowala Cię do końca i poszukujesz inspiracji na utworzenie niesłychanie efektownego otoczenia własnej posesji? Rozwiązanie jest w tym momencie wyłącznie jedno - kostka brukowa.
w biurze projektowym
Twórca: Green Office Engro
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jaki kominek wybrać?

Każdy budujący dzisiaj nie wyobraża sobie budynku bez paleniska w centralnej części pokoju dziennego emitującego przyjemne ciepło a także nastrojowe błyski ognia. System opalania kominkowego ma jednakże minusy i atuty.
Samowolka budowlana
Twórca: ES Polska
Treści źródłowe: ES Polska

Efektywne narzędzia zarówno do domowych modernizacji jak i na różnorodne place budowy

Sprawdzone narzędzia budowlane to nie zaledwie środek do celu jakim jest szybsze zakończenie wykonywanych prac. To głownie pewność bycia bezpiecznym w trakcie ich wykonywania.
cena
Twórca: Dawtona
Treści źródłowe: Dawtona

Tu zakupisz wszystko, co niezbędne w czasie prac instalacyjnych, wybieraj wartościowe elementy, aby być zadowolonym

W momencie, gdy planuje się zrealizować roboty instalacyjne, potrzeba zakupić odpowiednie elementy, które podczas tego rodzaju działań okazują się niezastąpione.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.