Sufit
oświetlenie w mieszkaniu
Treści źródłowe: pixabay.com

Doświetlenie zbyt ciemnego mieszkania – jakie lampy zastosować, by skutecznie je rozjaśnić?

Duża liczba właścicieli mieszkań spotyka się z problemem za ciemnego pomieszczenia, które stwarza przytłaczającą atmosferę. Istnieją jednakże sposoby, by skutecznie uporać się z tą sytuacją. Najważniejszą sprawę stanowi odpowiednio dobrane sztuczne oświetlenie, które będzie miało za zadanie imitowanie dziennego światła. Jeżeli chodzi o oświetlenie łazienki, nie stanowi ono nic skomplikowanego.
łazienki
Twórca: Internity
Treści źródłowe: Internity

Jak remontować łazienkę? O jakiego rodzaju sprawach szczególnie należy pamiętać?

Odnowienie łazienki nie jest jedynie dziedziną doboru najlepszych płytek. W takim momencie musimy sobie odpowiedzieć na dużą liczbę istotnych wątpliwości. Przede wszystkim ważne jest, w jakim miejscu położyć izolację przeciwwilgociową, lub kupować brodzik, w jaki sposób rozmieścić światło w łazience lub stelaże podtynkowe (bridom.pl/lazienki/stelaze-podtynkowe) to najbardziej optymalny wybór? Do tego dochodzą pozostałe kwestie, czyli czym i jak wykończyć ściany w łazience, czy dobrze zainwestować w ścianki prysznicowe i co zrobić, jeśli posiadamy małą łazienkę?
remontowanie
Treści źródłowe: pixabay.com

W ostatnich czasach w naszym kraju jest moda na piękne mieszkania, które prezentują się jak te na okładkach czasopism o designie wnętrz

W Polsce wzrasta ilość ludzi zamożnych. Pozornie nie ma to nic wspólnego z wyglądem apartamentów, ale jednak. Jeżeli spojrzymy na apartamenty osób z wyższej klasy, to zauważymy, że pojawił się boom na kompleksowe remonty apartamentów.


oświetlenie
Twórca: jseliger2
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Oświetlenie sufitowe powinno zostać skierowane do dołu

Jakie powinno okazać się oświetlenie sufitowe?

W większości pomieszczeń, nawet kiedy zastosujemy oświetlenie na ścianie, to jeszcze chcemy, żeby okazało się obecne też to sufitowe.
łazienka
Twórca: Villa Glass Studio
Treści źródłowe: Villa Glass Studio

Perfekcyjne plafony - czy to możliwe?

Gdy zaczynamy myśleć o tym, żeby znaleźć oświetlenie do łazienki może być kłopot. Wiadomo, że damy radę znaleźć jakiś interesujące rozwiązanie. Powinniśmy tylko dobrze się porozglądać. Ale wcale nie jest tak ciężko odnaleźć odpowiedni plafon do łazienki. Plafonów do pokoi łazienkowych jest naprawdę dużo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.