Styl
Nowy Dremel TRIO to kompaktowe, lekkie i wydajne narzędzie.
Twórca: Bosch
Treści źródłowe: Bosch

Nowoczesne fasady na starych gmachach

Metropolia Dolnego Śląska, Wrocław, jest miastem wiekowym, z bardzo długą historią. Na przestrzeni wieków wzniesiono w nim pełno arcydzieł architektonicznych, właściwie z każdego stylu.
łazienka
Twórca: brak
Treści źródłowe: pixabay.com

Jak najkorzystniej zaplanować małą łazienkę? Na co zwłaszcza powinny zwrócić uwagę, żeby to pomieszczenie wyglądało ciekawie?

Mała łazienka to zawsze dosyć duże wyzwanie dla każdego, kto chce urządzić ją w sposób funkcjonalny, a jednocześnie stylowy. Dwa najważniejsze kłopoty, jakie mają związek z tego rodzaju wnętrzem to kwestia zmieszczenia wszystkich niezbędnych urządzeń, a także optyczne powiększenie tego typu wnętrza. Nie powinniśmy jednak rozpatrywać tej kwestii w oderwaniu od siebie.
dobrze oświetlone pomieszczenie
Treści źródłowe: pixabay.com

Światło w pokoju – co jest po prostu niezbędne?

W każdym mieszkaniu znaleźć można wiele najróżniejszych sprzętów, które są nam niezbędne do tego, aby mieszkanie w domu było wygodne, komfortowe i pozbawione niepotrzebnych trudności. Za jeden z bardziej istotnych elementów wyposażenia mieszkania uznawane są rozmaite lampy i żyrandole, czyli mówiąc wprost oświetlenie. Bez niego egzystencja byłaby bez wątpienia niezwykle trudna.
aranżacja
Twórca: MEVACO Sp. z o.o.
Treści źródłowe: MEVACO Sp. z o.o.

Gdy potrzebujesz pomysłów na urządzenie balkonu

Taras. Kącik, w którym z przyjemnością spędzasz czas. Masz tam swój niewielki kącik z krzesłem, stołem, gazetą i aromatem ulubionej kawy… Co potrzeba więcej do szczęścia? Chyba tylko ciepłych dni. Dziś publikujemy kilka pomysłów na aranżację naszego miejsca do odpoczynku i relaksu.
nowocześnie zaprojektowane wnętrze
Twórca: designmilk
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Architekci wnętrz Warszawa są uwielbiani

Możemy sami urządzić własne mieszkanie

Od czasu do czasu jest tak, że ktoś zabiera się za urządzanie własnego domu oraz robi to naprawdę świetnie, ponieważ może się pochwalić wspaniałą wizją artystyczną oraz wspaniałym wyczuciem stylu. Wtenczas wszystko zrobi samodzielnie, nie myśli nawet o tym, aby prosić o wsparcie profesjonalistów, a co więcej rezultat całkowity przeważnie niewiele różni się od tego, z jakim mamy szansę się spotkać w różnych magazynach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.