Piec
płyty meblowe
Twórca: Bernd Wiebus
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy należy grodzić teren podczas budowy? Czemu to takie ważne?

Niektórzy o tym zapominają lub wprost to bagatelizują, a wszak jest to niesamowicie ważne. O jakiej rzeczy mowa? O ogrodzeniu budowy, dzięki jakiemu mamy pewność, iż nic z naszego terenu nie zginie.
Elewacja wykonana z desek elewacyjnych EVERO
Twórca: DLH Poland
Treści źródłowe: DLH Poland

Przydatne porady dla osób planujących budowę albo remont swojego domu.

Organizując remont czy budowę domu wielu ludzi decyduje się jakąś część prac wykonać samodzielnie. Tego typu rozwiązanie jest na pewno tańsze, bowiem niezbędny tylko będzie zakup materiałów i ewentualnie narzędzi, lecz równocześnie wymagające dużej ilości wolnego czasu.
Cokół wykończony tynkiem mozaikowym DEKO M
Twórca: ATLAS
Treści źródłowe: ATLAS

W jaki sposób kupić mieszkanie – informacje praktyczne

planujesz zakup własnego "M"? Nim wybierzesz wyśnione lokum, przeczytaj praktyczny informator kupna mieszkanka.


W jaki sposób kupić mieszkanie – informacje praktyczne

Na co zwracać uwagę przy kupnie mieszkania? Oprócz jego rozkładu i metrażu, bardzo istotna jest lokalizacja jego lokalizacja.
Samowolka budowlana
Twórca: ES Polska
Treści źródłowe: ES Polska

Efektywne narzędzia zarówno do domowych modernizacji jak i na różnorodne place budowy

Sprawdzone narzędzia budowlane to nie tylko środek do celu jakim jest szybkie zakończenie dokonywanych prac. To przede wszystkim pewność bycia bezpiecznym podczas ich wykonywania.
instalacja
Twórca: Daviddje
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co jest jedną z najbardziej istotnych rzeczy nim podejmiemy się remontu swojego domu?

Każdy z nas mógłby od czasu do czasu odnowić swój dom. Nie chodzi o to, że źle się prezentuje, jednak wszystko ulega naturalnemu zużyciu. Po prostu znacznie sympatyczniej jest żyć w czystym i jak najbardziej komfortowym mieszkaniu.


Co jest jedną z najbardziej istotnych rzeczy nim podejmiemy się remontu swojego domu?

Zanim wykonamy jakąkolwiek rzecz, najważniejsze jest to, żeby wybrać fachową spółkę, która wykona, jeśli nie całkowity remont, to dużą jego część.
odbitka - dom
Twórca: Hugh Llewelyn
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kocie oczka drogowe oraz przeznaczone do konsumowania

Różne mogą się różnorako kojarzyć. Kocie oczka kierowcom kojarzą się z częściami odblaskowymi zamieszczanymi na drodze, z kolei gospodyniom domowym i amatorom domowych słodkości z niedużymi ciastkami.
Kominek
Twórca: US CPSC
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób pół wieku wstecz radzono sobie z ogrzewaniem lokali mieszkalnych, a jak współcześnie podchodzimy do takiego zagadnienia

W naszych szerokościach geograficznych należy nastawić się, że co najmniej przez połowę roku pali się w piecach. Ogrzewanie pozostaje tak istotną instalacją, że żaden posiadacz domu jednopiętrowego nie może wprowadzić się na stałe, jeśli w piwnicy nie zamontowano np. pieca co. Jednak razem z rozwojem nowych technologii pojawiły się na rynku rozwiązania, które kompletnie zrewolucjonizowały nasze myślenie o ogrzewaniu.
kontrola
Twórca: Uetliberg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O jakich sprawach warto pamiętać kupując mieszkanie - kilka bardzo przydatnych porad i wskazówek.

Kupno mieszkania w naszym kraju jest poważnym przedsięwzięciem, które się też wiąże z dużymi kosztami. Zdecydowana większość klientów potrzebuje wziąć do tego kredyt, podpisując umowę z bankiem nawet na kilkadziesiąt lat. Z tego też powodu taką decyzję należy podjąć w odpowiedzialny sposób i przede wszystkim po odpowiednim przemyśleniu wszystkich aspektów. Dużo jest osób, które nie przemyślą dokładnie niektórych rzeczy, wybierają jakieś mieszkanie a później po paru latach zaczynają narzekać i planować zamianę.
odbitka - dom
Twórca: Peter Chovanec
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Szambo powinno być wybrane do własnych wymagań

Czasem ma możliwość robić się tak, że nie będziemy w stanie podłączyć się do większej kanalizacji, która będzie odprowadzać nasze ścieki, dlatego powinniśmy poszukiwać alternatywnych rozwiązań, które pozwolą nam na ekologiczne pozbycie się tego rodzaju zanieczyszczeń z naszego domu.
konstrukcje stalowe
Twórca: jasonwoodhead23
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sprawdź więcej w tematyce ocynkowni ogniowej.

Budując jakiś własny mały budynek albo gdy chcemy zbudować przybudówkę, jaka będzie garażem na własny pojazd, nierzadko jest tak, że chcemy wybudować coś stałego i solidnego. W końcu nie chcielibyśmy już po dwóch czy trzech latach remontować dach czy naprawić oraz wymienić sypiące się cegły, ponieważ oszczędziliśmy na materiałach i w tej chwili musimy wyłożyć pieniądze, ażeby wszystko doprowadzić do stanu używalności.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.