Budynku
portret - dom
Twórca: Erika Augusto
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Postaw na instalacje inteligentnego domu, sterowanie ogrzewaniem i światłem

Inteligentny dom, to budynek marzeń. Od dziś jest to osiągalne. Inteligentny dom to wygoda oraz uproszczenie życia. W związku z faktem, iż instalacje te są coraz bardziej powszechne, maleje trochę ich koszt, przez co są one dostępne dla większego grona klientów.
mieszkanie
Twórca: Anders Ljungberg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W Twoim życiu zaszły pewne zmiany

Jesteś przymuszony sprzedać osobisty dom i wyprowadzić się w nowe miejsce.


W Twoim życiu zaszły pewne zmiany

Oczywiście, iż na tej sprzedaży nie życzyłbyś sobie być stratny i dumasz, za jaką kwotę miałbyś możliwość sprzedać swój dom.
w biurze projektowym
Twórca: Green Office Engro
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jaki kominek wybrać?

Każdy budujący w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie domku bez kominka w centralnej części salonu wydzielającego przyjemne ciepło oraz nastrojowe błyski płomienia. System opalania kominkowego ma jednak minusy i pozytywy.
apartament
Twórca: Emily May
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jesteś szczęśliwym właścicielem niewielkiego domu na wsi

Co prawda, dopiero od jakiegoś czasu, ale jednak. To pozostałość po krewnym, który akurat Ciebie pragnął wyróżnić i zapisał Ci swój majątek. Twoja radość nie ma zatem granic. Od dawna o takim marzyłeś.


Jesteś szczęśliwym właścicielem niewielkiego domu na wsi

Dom co prawda nadaje się do niedużego remontu, ale absolutnie nie pomniejsza to Twojej radości.
dom
Twórca: Paul Hudson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dach nad głową – prosto powiedzieć, gorzej wykonać, co trzeba wiedzieć?

Dach to część wieńcząca budynek – nie tylko znajduje się on na jej szczycie, lecz także kładzie się go w trakcie mocno zaawansowanych działań, kiedy reszta część budynku już stoi. W zależności od tego, w którym rejonie kraju znajdujemy się, da się zauważyć, iż instalowane dachy różnią się pomiędzy sobą. Jest to efekt nie tylko lokalnie panującej mody – to, jakiego kształtu dachy można obserwować jest skutkiem panujących tam warunków pogodowych. Przykład? Na południu Polski generalnie występują jedynie dwuspadowe dachy – pada tam sporo śniegu, a te dachy sprawiają, iż śnieg na nich nie zalega.
wyposażenie hoteli

Nowatorskie rozwiązania cieszą się olbrzymią popularnością także w hotelach

Współczesne czasy charakteryzuje niezwykle szybki postęp. Nowoczesne technologie zdążyły już przeniknąć nieomal każdą dziedzinę ludzkiej aktywności.
ekipa budowlana
Twórca: Lafarge
Treści źródłowe: Lafarge

W jaki sposób mądrze wziąć się do budowy domku?

Budowa domu to wieloaspektowa inwestycja, składa się bowiem z wielu złożonych elementów a żadnego z nich nie można bagatelizować. Dlatego do budowy domku, jak do każdego ważnego zadania, trzeba się odpowiednio przyszykować.


W jaki sposób mądrze wziąć się do budowy domku?

Korzystniej o wszystkim pomyśleć wcześniej, rozpatrzeć wszelkie możliwości, by potem podejmować wyłącznie trafne decyzje, zadawać specom rzeczowe pytania a także wiedzieć, czego od nich wymagać.
klimatyzatory
Treści źródłowe: http://e-link24.pl/

Co jest dobrym rozwiązaniem w przypadku awarii kotła?

Ogrzewanie budynku za pomocą kotła jest aktualnie bardzo znanym rozwiązaniem, jednak nie oznacza to, że wybór konkretnego urządzenia jest łatwy. Zazwyczaj nie wiemy o nich zbyt dużo, zatem czynnikiem decydującym zazwyczaj jest jego cena.
Pompa ciepła
Twórca: Junkers
Treści źródłowe: Junkers

Zalety i wady pomp ciepła różnego rodzaju

Wraz z biegiem czasu, ludzie stają się coraz bardziej ekologiczni, szczególnie, że rozwiązania łagodne dla przyrody są nierzadko również rozwiązaniami bardzo atrakcyjnymi z finansowego punktu widzenia. W nowym budownictwie chętnie używane są pompy ciepła, lecz ich rodzajów jest tak dużo, iż często wybór jest bardzo trudny.
Zbiornik na gaz LPG
Twórca: R4vi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdy użytkujesz lpg, koniecznie kup w dobrej klasy zbiorniki do przechowywania paliwa

Gaz lpg spotyka się z zainteresowaniem ludzi, gdyż pomaga znacznie zmniejszyć koszty posiadania wozu, jak również płatności powiązane z ogrzaniem domu. Jednakże by bezpiecznie pożytkować gaz, trzeba zaopatrzyć się w właściwe zbiorniki do magazynowania paliwa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.