Izolacja
poddasze
Twórca: INDECO
Treści źródłowe: INDECO

Pianka bądź wełna - innymi słowy czym ogrzać poddasze.

To, jaki rodzaj ocieplenia poddasza wybierzemy jest połączony z organizacją i wielkością miejsca, jaką mamy zaadaptować pod dachem. Jesteśmy zmuszeni wykonać przegląd stanu technicznego pokrycia dachowego a także więźby, aby przekonać się, czy nadają się do dalszego użytkowania. Jeśli nie żądają one remontu, czeka nas ocieplenie strychu.
przykładowa aranżacja salonu
Twórca: Wicker Paradise
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sznury zwane "termoizolacyjnymi" - z czego konkretnie są tworzone, jakie dokładnie mają właściwości i rodzaje przekroi?

Kiedy mamy do czynienia wraz ze sprzętem, przy którym to istnieje bardzo duże ryzyko poparzenia się, istotne jest aby były one porządnie po zabezpieczane przed "nagłym wyciekiem", który to zazwyczaj odbywa się przy stykach różnych części.
Pompa ciepła
Twórca: Junkers
Treści źródłowe: Junkers

Zalety i wady pomp ciepła różnego rodzaju

Wraz z biegiem czasu, ludzie stają się coraz bardziej ekologiczni, szczególnie, że rozwiązania łagodne dla przyrody są nierzadko również rozwiązaniami bardzo atrakcyjnymi z finansowego punktu widzenia. W nowym budownictwie chętnie używane są pompy ciepła, lecz ich rodzajów jest tak dużo, iż często wybór jest bardzo trudny.
dach płaski
Twórca: Matt Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Poszukujesz informacji dotyczących izolacji? Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się czym są otuliny styropianowe i styropapa

Interesujesz się budownictwem już od dawna i zamierzasz pogłębić swoją wiedzę? Przeczytaj ten artykuł, a przekonasz się które są najdogodniejsze otuliny do rur , a także czym najkorzystniej zrobić izolację termiczną dachu. Jest to znaczące zagadnienie, jednakże wielokrotnie lekceważone przez belfrów akademickich.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.