Domy
brama
Twórca: mrhayata
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Bramy przesuwne i płoty ogrodzeniowe świetnej jakości. O te rzeczy powinno się zatroszczyć

Bramy przesuwne gwarantują niezawodną pracę w każdych warunkach, charakteryzują się dobrym skonstruowaniem i idealną jakością, wskutek tego ochoczo są wybierane przez multum osób. Wspaniale nadają się do zabezpieczenia terenów różnorodnego typu, zarówno terenów własnych (domy jednorodzinne, działki), jak również terenów fabrycznych i użyteczności społecznej (boiska, parki, galerie handlowe itd.).
umywalka
Twórca: Sanitec KOŁO
Treści źródłowe: http://echopr.pl/PRASA/umywalka_ego_plus_kolo.jpg

Ogrzewanie domu , a także urządzenie toalety to kluczowe sprawy w trakcie budowy

Marzysz o swoim domu jednorodzinnego, jednak do tego czasu mieszkałeś w bloku wielorodzinnym? Myślisz co na pewno pochłonie dużą część budżetu przeznaczoną na budowę i wyekwipowanie domu? Jeśli pragniesz dowiedzieć się co może kosztować Cię najwięcej pieniędzy to już dziś powinieneś przeczytać ten artykuł, bowiem dowiesz się co jest potrzebne w niejednym domu jednorodzinnym.
dom w budowie
Twórca: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Energooszczędny dom zaczyna się od super projektu

Budowa domu dla co poniektórych jest prawdziwą katorgą. Jest to związane przede wszystkim z nieumiejętnym zaplanowaniem całego procesu stawiania domu oraz realizacji wszystkich pobocznych spraw. Jeśli nie masz głowy do tego, aby siąść spokojnie i opracować plan od A do Z to już teraz zacznij współpracę z architektem, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany.
kamera
Twórca: Tristan Nitot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Bezpieczeństwo,czyli jak zatroszczyć się orodzinny dom?

Sporo z nas nie odczuwa się idealnie we własnych domach. Często wpływ na mniejszej poczucie komfortu ma okolica, w której zdecydowaliśmy się wybudować dom. W jaki sposób możemy zabezpieczyć własny dom, aby czuć się w nim o wiele mocniej bezpiecznie?
budynek mieszkaniowy
Twórca: Elliott Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Poznań idealnym miejscem do życia i pracy - pomyśl nad kupieniem mieszkania w Poznaniu.

Chyba nikogo nie ma konieczności namawiać, że mieszkanie w wielkim mieście to mnóstwo opcji do wykonania. W mniejszych miasteczkach są trudności nie tylko z poszukaniem pracy, ale również domu. W większych ośrodkach takiego problemu nie ma. Doskonałym miastem do spędzenia życia może być Poznań.
klimatyczne wnętrze
Twórca: Elizabeth Krumbach
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Które trendy w dekorowaniu mieszkań wskazane jest dzisiaj wybrać dla siebie?

Każda osoba, która urządza własne mieszkanie albo dom musi wybrać spośród naprawdę bardzo wielu trendów, które są obecnie popularne. Czym w takim przypadku wskazane jest się kierować? Jakie zagadnienia w pierwszej kolejności trzeba mieć na uwadze? Swoje preferencje i oczekiwania. Najważniejszym krokiem jest rzecz jasna zastanowienie się nad tym, co naprawdę chce się w danym pomieszczeniu zmodyfikować i w jaki sposób to zrobić.
drzwi
Twórca: INVADO
Treści źródłowe: INVADO

Klasyczne czy ekstrawaganckie – które drzwi kupić do swojego mieszkania?

Drzwi są jak punkt reprezentacyjny każdego domu. Jak trafić na dobrego producenta i czy wysoka cena zawsze ma przełożenie na proporcjonalną jakość?

Drzwi wewnętrzne – czyli takie, które oddzielają pokoje – w polskich mieszkaniach nie pozwoliły się zastąpić przez łańcuchy kolorowych paciorków zaczepionych u góry framugi. Wprowadzając się do nowego mieszkania lepiej zrezygnować z tych efektownych, ale nieszczególnie funkcjonalnych gadżetów i zdecydować się na uniwersalne wyjście.
budowa domu
Twórca: booledozer
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeśli planujesz postawić dom, murowanie na sucho realnie to przyspieszy

Nowoczesne technologie stwarzają możliwości, by wykorzystywać świeże i udoskonalone metody w wielu dziedzinach życia codziennego, przemysłu i produkcji. Nieustannie komponuje się innowacyjne składy, które powinny zagwarantować jeszcze wydajniejsze i lepsze rezultaty. Postęp nie omija również budownictwa, w którym cały czas pojawiają się następne ułatwienia mające za zadanie stawianie bardziej imponujących budowli, jak też zredukowanie czasu pracy i zoptymalizowanie jej rezultatów.
Duży dom
Twórca: Becks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najciekawsze kierunki w budowaniu domków na 2015 r.

Nie wszelkie trendy w planowaniu domu to wyśmienity pomysł; np. elewacja w kolorze awokado, różowa dachówka czy też dywany na ścianach. Niemniej jednak wiele osób staje się ofiarami tych nurtów, należałoby więc zapoznać się z tematem perfekcyjnych trendów 2015, by dowiedzieć się jakie dogłębnie projekty domów są zalecane przez ekspertów w tej dyscyplinie. Co zatem dzieje się w kuchni?
Nawierzchnia wykonana z kostki Promenada® Ruda kobaltu
Twórca: Bruk-Bet®
Treści źródłowe: Bruk-Bet®

Jakim sposobem wybrać materiały wykończeniowe do własnego M?

Z każdym mijającym rokiem inżynieria i budownictwo cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Większość studentów już na czwartym - piątym roku znajduje pracę w zawodzie. Inżynieria budowlana jest jednym z najbardziej rozwijających się kierunków na uczelniach technicznych. Program opracowany jest, tak aby najpierw zdobyć podstawową wiedzę o materiałach i wyrobach budowlanych, następnie poznać najważniejsze metody kształtowania i obliczania najprostszych konstrukcji jakimi są domki jednorodzinne. Nie brakuje zajęć o charakterze ciekawostkowym jak chociażby budowa schronu. Program uwzględnia również projektowanie domów. Ciekawe projekty domów i nie tylko znajdują się w Internecie
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.