Domy
budowa domu
Twórca: Fiona MacGinty-O’Neill
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Główne zalety domu energooszczędnego?

Od jakiegoś czasu sporo dyskutuje się o ochronie środowiska oraz oszczędzaniu energii, co odnotować można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.
stykówka - dom
Twórca: Erika Augusto
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co uczynić i co uwzględnić, aby nasz budowany dom był bardziej nowoczesny i energooszczędny?

W chwili, kiedy decyduje się o budowie swojego domu, na myśli ma się inwestycję czynioną na lata. Dlatego każda decyzja, którą w podobnym wypadku się podejmuje, jest decyzją bardzo istotną. W równym stopniu zastosowane artykuły budowlane, jak też wybrany projekt domu są niezwykle znaczące , więc zanim podejmie się jakąkolwiek decyzję, lepiej się właściwie namyśleć. Obecnie w ofercie firm projektowych można wyszukać różnorakie obiekty, zarówno małe, jak również znaczniejsze, przez co każdy nabędzie projekt domu, o jakim marzy.
remont, budowa
Twórca: Warren Long
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podczas robót budowlanych wykorzystuj wyłącznie sprawdzone materiały, to najlepszy gwarant doskonałych efektów

Podczas prac budowlanych trzeba stosować tylko sprawdzone elementy, które charakteryzują się wysoką jakością oraz zapewniają optymalne rezultaty. Czasami bywa tak, że konsumenci mają problemy ze wskazaniem, które rozwiązanie sprawdzi się lepiej w konkretnym przypadku.
szafki kuchenne
Twórca: homestilo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Estetycznie także przed domem

Urządzając wnętrze, bez względu na to, czy to ma być budynek mieszkalny, opłaca się zastanowić się również nad zewnętrzem: czasem wspaniałe domy mają koszmarne podwórka, które kompletnie do nich nie pasują.
Mieszkanie na sprzedaż
Twórca: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Wpływ doświadczonych techników na techniczna ocenę stanu nowo odbieranego mieszkania lub domu

Wszyscy przyszli właściciele domu czy mieszkania pragną mieć w stu procentach pewność, że wybierana przez nich możliwość zaliczona zostanie w pełni do tych udanych. Nikt z inwestujących w nieruchomość nie chce żałować swojego wyboru. Wszystkie słabsze strony mogą zostać w pierwszej linii odkryte przez oferującego szeroki zakres swojej pomocy technika. Przy jego najważniejszym zadaniu, to jest przy odbieraniu mieszkań, gwarantowana nam jest dokładność. Biorąc pod uwagę odbiory mieszkań Warszawa zdecydowanie ma się czym pochwalić.
mieszkanie
Twórca: Bill Wilson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Bardzo duży poziom standardu mieszkania we Wrocławiu charakterystyczny dla prezydenckich apartamentów

Wrocław- Miasto Spotkań, świadomie określa się je w taki oto sposób. To tutaj przybywają ludzie z całego świata zwiedzać, kształcić się, szukać pracy jak i mieszkać. Piękne zabytki, ogrom atrakcji – Lodowisko, Afrykarium Wrocław, Hala Stulecia, ZOO, Wyspa Słodowa, Parki jak i oraz bardzo dużo miejsc, które są znakomitą zabawą. Obszar spotkań i odpoczynku, różnorodna historia, przeróżne uczelnie: Uniwersytety, Akademie, Szkoły Wyższe- wabią sporo młodych obywateli, chcących łaknąć naukę.
dom jednorodzinny
Treści źródłowe: pixabay

Indywidualne projekty domów nowomodnych

Małe domy jednorodzinne wcale nie muszą być gorsze od tych dużych. Mimo tego, że metraż małych domów jest rzecz jasna mniejszy, to na rynku odszukamy bardzo wiele interesujących, nowoczesnych projektów małych domów, jakie niewątpliwie zrealizują nasze oczekiwania.
Kominek, drewno kominkowe
Twórca: noguerajef
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

W jaki sposób dbać o swój dom, ale również jego otoczenie?

Własny dom - tak naprawdę dużo większa liczba atutów, aniżeli wad. A w owym tekście przede wszystkim pomyślmy co robić, aby mieć możliwość wymienić o wiele więcej atutów. Na początek być może ruszmy się na moment ze swojego domu - do ogrodu. A może fajnym wyjściem jest zbudowanie własnego oczka wodnego? Nierzadko oczko wodne powoduje, że ogród odmienia swoją prezencję o 180 stopni. Chociaż przydałoby się zadbać o wysoki poziom bezpieczeństwa - wiadoma sprawa, zwłaszcza dzieci oraz zwierzaki mogą przypadkowo wpaść do oczka!
laboratorium
Twórca: per egevad
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu warto byłoby zaciekawić się kupnem nieruchomości w Kłodzku?

Kłodzko to śliczne oraz stare miejsce, które leży w woj. dolnośląskim. Jest doskonałym obszarem, żeby poznawać piękno przyrody aż trzech odmiennych krajów, w pobliżu których się znajduje.
willa
Twórca: Peter aka anemoneprojectors
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne budownictwo

Nowoczesne domy obecnie można zauważyć bardzo często. Obserwuje się kontrast pomiędzy tego rodzaju budowlami a domami starymi, przykładowo wybudowanymi przed wojną. Budownictwo z tamtego okresu także ma swoje zalety i nadal ma wielu zwolenników. Równocześnie wzrasta jednak liczba zwolenników nowoczesnych rozwiązań, zarówno w sprawach budownictwa, jak i wyposażenia domów. W dużych ośrodkach miejskich powstają nowoczesne biurowce, nierzadko kilkupiętrowe, które wyróżniają się na tle pozostałych.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.