Domy
brama
Twórca: mrhayata
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Bramy przesuwne i płoty ogrodzeniowe świetnej jakości. O te rzeczy powinno się zatroszczyć

Bramy przesuwne gwarantują niezawodną pracę w każdych warunkach, charakteryzują się dobrym skonstruowaniem i idealną jakością, wskutek tego ochoczo są wybierane przez multum osób. Wspaniale nadają się do zabezpieczenia terenów różnorodnego typu, zarówno terenów własnych (domy jednorodzinne, działki), jak również terenów fabrycznych i użyteczności społecznej (boiska, parki, galerie handlowe itd.).
umywalka
Twórca: Sanitec KOŁO
Treści źródłowe: http://echopr.pl/PRASA/umywalka_ego_plus_kolo.jpg

Ogrzewanie domu , a także urządzenie toalety to kluczowe sprawy w trakcie budowy

Śnisz o swoim domu jednorodzinnego, jednak do chwili obecnej mieszkałeś w bloku wielorodzinnym? Myślisz co z pewnością pochłonie sporą część budżetu przeznaczoną na budowę oraz urządzenie domu? Jeżeli pragniesz dowiedzieć się co może kosztować Cię najwięcej kasy to już dzisiaj powinieneś przeczytać ten materiał, albowiem dowiesz się co jest potrzebne w niejednym domku jednorodzinnym.
dom w budowie
Twórca: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Energooszczędny dom zaczyna się od super projektu

Budowa domu dla co poniektórych jest prawdziwą katorgą. Jest to związane przede wszystkim z nieumiejętnym zaplanowaniem całego procesu stawiania domu oraz realizacji wszystkich pobocznych spraw. Jeśli nie masz głowy do tego, aby siąść spokojnie i opracować plan od A do Z to już teraz zacznij współpracę z architektem, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany.
kamera
Twórca: Tristan Nitot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Bezpieczeństwo,czyli jak zatroszczyć się orodzinny dom?

Sporo z nas nie odczuwa się najlepiej we własnych lokalach mieszkalnych. Często wpływ na małe poczucie komfortu ma okolica, w której zdecydowaliśmy się wybudować dom. W jaki sposób należy zabezpieczyć swój dom, aby poczuć się w nim bardziej bezpiecznie?
budynek mieszkaniowy
Twórca: Elliott Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Poznań idealnym miejscem do życia i pracy - pomyśl nad kupieniem mieszkania w Poznaniu.

Chyba nikogo nie trzeba namawiać, że pomieszkiwanie w dużym mieście to wiele opcji do wykonania. W mniejszych miasteczkach są problemy nie jedynie ze znalezieniem pracy, lecz także mieszkania. W dużych ośrodkach takiego kłopotu nie ma. Doskonałym miastem do spędzenia życia może być Poznań.
klimatyczne wnętrze
Twórca: Elizabeth Krumbach
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Które trendy w dekorowaniu mieszkań wskazane jest dzisiaj wybrać dla siebie?

Każda osoba, jaka urządza własne mieszkanie albo dom musi wybrać spośród faktycznie dosyć wielu trendów, które są dzisiaj popularne. Czym w takim przypadku najlepiej jest się kierować? Które zagadnienia bezwzględnie trzeba mieć na uwadze? Swoje potrzeby oraz wymagania. Najistotniejszym krokiem jest naturalnie zastanowienie się nad tym, co konkretnie pragnie się w danym pomieszczeniu zmienić oraz w jaki sposób to zrobić.
drzwi
Twórca: INVADO
Treści źródłowe: INVADO

Klasyczne czy ekstrawaganckie – które drzwi kupić do swojego mieszkania?

Drzwi są jak punkt reprezentacyjny każdego domu. Jak trafić na dobrego producenta i czy wysoka cena zawsze ma przełożenie na proporcjonalną jakość?

Drzwi wewnętrzne – czyli takie, które oddzielają pokoje – w polskich mieszkaniach nie pozwoliły się zastąpić przez łańcuchy kolorowych paciorków zaczepionych u góry framugi. Wprowadzając się do nowego mieszkania lepiej zrezygnować z tych efektownych, ale nieszczególnie funkcjonalnych gadżetów i zdecydować się na uniwersalne wyjście.
budowa domu
Twórca: booledozer
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeśli planujesz postawić dom, murowanie na sucho realnie to przyspieszy

Współczesne technologie stwarzają możliwości, by stosować nowatorskie i udoskonalone metody w wielu sferach życia codziennego, gospodarki i rolnictwa. Nieustannie komponuje się innowacyjne receptury, jakie powinny zapewnić jeszcze wydajniejsze i lepsze rezultaty. Rozwój nie omija też budownictwa, w którym bez końca odkrywane są następne udogodnienia mające na celu stawianie bardziej zaawansowanych budowli, jak również zredukowanie czasu pracy i ulepszenie jej efektów.
Duży dom
Twórca: Becks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najciekawsze kierunki w budowaniu domków na 2015 r.

Nie wszelkie trendy w planowaniu domu to wyśmienity pomysł; np. elewacja w kolorze awokado, różowa dachówka czy też dywany na ścianach. Niemniej jednak wiele osób staje się ofiarami tych nurtów, należałoby więc zapoznać się z tematem perfekcyjnych trendów 2015, by dowiedzieć się jakie dogłębnie projekty domów są zalecane przez ekspertów w tej dyscyplinie. Co zatem dzieje się w kuchni?
Nawierzchnia wykonana z kostki Promenada® Ruda kobaltu
Twórca: Bruk-Bet®
Treści źródłowe: Bruk-Bet®

Jakim sposobem wybrać materiały wykończeniowe do własnego M?

Co roku inżynieria i budownictwo cieszy się sporym powodzeniem. Większość studentów już na czwartym - piątym roku pracuje w zawodzie. Inżynieria budowlana jest jednym z najszybciej rozwijających się kierunków na uczelniach o profilu technicznym. Program opracowany jest, tak aby najpierw zdobyć podstawową wiedzę o materiałach i wyrobach budowlanych, następnie poznać ogólne metody kształtowania i obliczania najprostszych konstrukcji jakimi są domki jednorodzinne. Nie brakuje zajęć o charakterze ciekawostkowym jak budowa schronu. Program uwzględnia również projektowanie domów. Różne projekty domów i nie tylko odnaleźć można w Internecie
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.