Energia
Klimatyzatory
Twórca: David Hall
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Montaż klimatyzatora split, klimatyzacja domowa w stolicy

Kiedy robi się gorąco, zaczynamy się zastanawiać, czemu wcześniej nie pomyśleliśmy o tym, by znaleźć klimatyzator. Jednak to, że myślimy o tym, by kupić klimatyzator nie doprowadzi di tego, że zrobi się zimniej u nas w domu. Należy raczej pomyśleć o tym przed upałami, by potem nie oczekiwać długo na firmę, która pomoże w instalowaniu klimatyzacji. Ale można wybrać taki klimatyzator, który samodzielnie będziemy mogli zamontować.
Pompa ciepła
Twórca: NATEO
Treści źródłowe: NATEO

Które alternatywne metody ogrzewania należałoby wziąć pod uwagę?

Nie da się ukryć zjawiska, że mieszkanie w komfortowych warunkach jest przez nas bardzo mocno pożądane. Kochamy bowiem odnajdować się w pomieszczeniach, które są akuratnie wykończone i atrakcyjne wizualnie w swoim wyglądzie, ale dodatkowo ciepłe oraz schludne. W tym miejscu wskazane jest zauważyć, że współczesny dorobek technologii budowlanej pozwala nam stworzyć wyjątkowo wiele ciekawych i jednocześnie skutecznych instalacji, dzięki którym możemy cieszyć się komfortowymi warunkami.
budowa domu
Twórca: Fiona MacGinty-O’Neill
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Główne zalety domu energooszczędnego?

Od jakiegoś czasu sporo dyskutuje się o ochronie środowiska oraz oszczędzaniu energii, co odnotować można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.
Przenośny agregat prtądotwórczy
Twórca: US CPSC
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Agregat przenośny nie powinien okazać się duży

Ciągle mamy szansę zapewnić sobie energię
Jeżeli w pracy wymagamy nieustannego dopływu prądu, to musimy zadbać o to, żeby w budynku mieściły się odpowiednio mocne agregaty za pomocą których będziemy mieli okazję włączyć awaryjne zasilanie, tak aby utrzymać elektryczność w najistotniejszych sprzętach.
Ogień w kominku
Twórca: Jon Glittenberg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego warto wstawić w domu kominek elektryczny? Jakie dzięki temu mamy korzyści? Co warto wiedzieć?

Kominek może się kojarzyć z reguły z kojącymi płomieniami ogniska. Mogą działać one kojąco i komfortowo. Zwyczajne kominki na drewno mogą jednak być niezwykle problematyczne w użyciu. Potrzebne bowiem jest ich systematyczne opróżnianie z popiołu, jak także gromadzenie opału i oczyszczanie kominka.
Oświetlenie sufitowe LED
Twórca: Eliot Phillips
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Bez wątpienia żarówki led dają świetne efekty!

Nietrudno zrozumieć takich Polaków, którzy uważają, iż trzeba walczyć o dużo niższe koszty energii. Jednak byłoby fajnie, gdybyśmy w zasadzie mniej narzekali, a nieco chętniej zaczynali w istocie działać. W jaki sposób zatem nareszcie pomniejszyć wydatki związane z energią?
gaz
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: sxc.hu

Jak wybrać typu ogrzewania budynku, czyli co jest teraz modne w przemyśle osłaniania ogniska domowego przed mrozem?

Wielu obcokrajowców z pewnością nie ma zielonego pojęcia o tym, że w innych krajach przykładowo takich jak Polska, w każdym mieszkaniu koniecznym elementem jest grzejnik, piec, kominek, czy jakieś inne źródło ciepła. Jest tak dlatego, że mieszkaniec upalnego Egiptu, czy zawsze oświetlonej promieniami słońca Turcji, nigdy nie spotkał się z tak mroźnymi temperaturami. Jednakże my nie mamy możności zanegowania takiego stanu rzeczy i musimy wybrać jak ogrzejemy swoje domostwo.
Led
Twórca: Dennis van Zuijlekom
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czemu warto wybrać nowoczesne oświetlenie typu LED. Jest sporo zalet tego systemu, poznaj niektóre z nich

Nic nie może funkcjonować bez prądu, bez energii elektrycznej nie ma także oświetlenia. Niemniej, to z jakim oświetleniem mamy styczność wpływa na wiele innych spraw. Generalnie kwestia skupia się w tym miejscu na oszczędzaniu i użyteczności. Dla każdego oszczędzanie jest bardzo ważne, zwłaszcza jeśli dotyczy to stałych opłat, tego typu właśnie jak za prąd czy za wodę.
czysta łazienka
Treści źródłowe: lazienkaplus.pl

Jakie barwy kupić do toalety?

Wedle chińskiej filozofii wystroju i projektowaniu wnętrz, toaleta stanowi główny, decydujący punkt domu. Zasady feng shui w łazience to woda, która ma wyjątkowe znaczenia - warunkuje szczęście, zdrowie, karierę, oznacza płodność i oczyszczenie. Więc, urządzając w swoim domu toaletę, warto zaznajomić się z tym zasadami, gdyż małym nakładem finansowym możemy w ten sposób wykreować miejsce wypełnione harmonią i bezpieczeństwem.
biokominek
Twórca: MULTI
Treści źródłowe: MULTI

Innowacyjne kominki

biokominek
Twórca: MULTI
Treści źródłowe: MULTI
Wciąż coraz bardziej intensywne zainteresowanie ekologią oraz dbaniem o naturę, skutkuje poszukiwaniem nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań technicznych przychylnych środowisku. Jednym z nich są biokominki, które już teraz cieszą się renomą w Polsce.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.