Energia
budowa domu
Twórca: Fiona MacGinty-O’Neill
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Główne zalety domu energooszczędnego?

Od jakiegoś czasu sporo dyskutuje się o ochronie środowiska oraz oszczędzaniu energii, co odnotować można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.
Przenośny agregat prtądotwórczy
Twórca: US CPSC
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Agregat przenośny nie powinien okazać się duży

Ciągle mamy szansę zapewnić sobie energię
Jeżeli w pracy wymagamy nieustannego dopływu prądu, to musimy zadbać o to, żeby w budynku mieściły się odpowiednio mocne agregaty za pomocą których będziemy mieli okazję włączyć awaryjne zasilanie, tak aby utrzymać elektryczność w najistotniejszych sprzętach.
Ogień w kominku
Twórca: Jon Glittenberg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego warto wstawić w domu kominek elektryczny? Jakie dzięki temu mamy korzyści? Co warto wiedzieć?

Kominek kojarzony jest przede wszystkim z uspokajającymi płomieniami ogniska. Mogą działać one kojąco i komfortowo. Tradycyjne kominki na drewno mogą jednak być niezwykle kłopotliwe w użytkowaniu. Wymagane bowiem jest ich regularne opróżnianie z popiołu, jak również gromadzenie opału i oczyszczanie kominka.
Oświetlenie sufitowe LED
Twórca: Eliot Phillips
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Bez wątpienia żarówki led dają świetne efekty!

Nietrudno zrozumieć tych ludzi, którzy uważają, iż trzeba walczyć o o wiele niższe koszty energii. Jednak byłoby fajnie, gdybyśmy generalnie sporo mniej uskarżali się, a trochę częściej zaczynali w istocie działać. Jak w takim razie nareszcie pomniejszyć wydatki mające związek z energią?
gaz
Twórca: sxc.hu
Treści źródłowe: sxc.hu

Jak wybrać typu ogrzewania budynku, czyli co jest teraz modne w przemyśle osłaniania ogniska domowego przed mrozem?

Wielu obcokrajowców na pewno nie ma żadnego pojęcia o tym, że w innych krajach dla przykładu takich jak Polska, w każdym mieszkaniu stałym elementem jest kaloryfer, piec, kominek, czy jakiekolwiek inne źródło ciepła. Dzieje się tak dlatego, że obywatel upalnego Egiptu, czy zawsze słonecznej Turcji, nigdy nie spotkał się z tak zimnymi temperaturami. Jednakże my nie mamy możliwości zanegowania takiej sytuacji i musimy wybrać jak ocieplimy swój dom.
Led
Twórca: Dennis van Zuijlekom
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czemu warto wybrać nowoczesne oświetlenie typu LED. Jest sporo zalet tego systemu, poznaj niektóre z nich

Nic nie może istnieć bez prądu, bez prądu nie ma również oświetlenia. Niemniej, to z jakim oświetleniem mamy styczność wpływa na wiele innych spraw. Generalnie kwestia skupia się w tym miejscu na oszczędzaniu i użyteczności. Dla każdego oszczędzanie jest niezwykle istotne, zwłaszcza jeśli dotyczy to opłat stałych, tego typu właśnie jak za prąd czy za wodę.
czysta łazienka
Treści źródłowe: lazienkaplus.pl

Jakie barwy kupić do toalety?

Według chińskiej filozofii wystroju i projektowaniu wnętrz, toaleta stanowi najistotniejszy, kluczowy punkt miejsca zamieszkania. Zasady feng shui w łazience to woda, która ma zadziwiające znaczenia - warunkuje szczęście, zdrowie, karierę, oznacza płodność i oczyszczenie. W takim razie, urządzając w swoim domu toaletę, warto zaznajomić się z tym zasadami, gdyż niskim nakładem finansowym jesteśmy w stanie w ten sposób wykreować miejsce wypełnione zgodą i bezpieczeństwem.
biokominek
Twórca: MULTI
Treści źródłowe: MULTI

Innowacyjne kominki

biokominek
Twórca: MULTI
Treści źródłowe: MULTI
Wciąż coraz bardziej intensywne zainteresowanie ekologią oraz dbaniem o naturę, skutkuje poszukiwaniem nowoczesnych i alternatywnych rozwiązań technicznych przychylnych środowisku. Jednym z nich są biokominki, które już teraz cieszą się renomą w Polsce.
Pompa ciepła
Twórca: Junkers
Treści źródłowe: Junkers

Zalety i wady pomp ciepła różnego rodzaju

Wraz z biegiem czasu, ludzie stają się coraz bardziej ekologiczni, szczególnie, że rozwiązania łagodne dla przyrody są nierzadko również rozwiązaniami bardzo atrakcyjnymi z finansowego punktu widzenia. W nowym budownictwie chętnie używane są pompy ciepła, lecz ich rodzajów jest tak dużo, iż często wybór jest bardzo trudny.
temperatura
Treści źródłowe: sxc.hu

Piec na pelet - który kocioł wyselekcjonować

Piec na pelet to koszt blisko kilku czy też nawet paręnastu tysięcy złotych. Co zatem wybrać oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie, ażeby nie były to pieniążki wyrzucone w błoto? Jakimi kryteriami się pokierować, wybierając kocioł na pelet?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.