Pomieszczenia
przemysł - widok
Twórca: Kris Duda
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Podstawowe zasady korzystania z wentylatora - czyli zwyczajnie jak się nie rozchorować?

W współczesnych czasach praktycznie w każdym biurze, a na dodatek w coraz większej liczbie mieszkań jest klimatyzacja, która pozwala nam przerwać tropikalne upały latem. Jeżeli jednak spędzasz akurat czas w miejscu, gdzie klimatyzacji brak, wtedy musisz radzić sobie w jakiś alternatywny sposób.
Parkiet z grabu
Twórca: Podłogi.info

Zmieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Kiedy planujemy remont w naszym domu, zwykle jest to malowanie ścian w pokojach. Często też montujemy kafle. Najczęściej jednak decydujemy się na niepozorne rewolucje, takie jak chociażby zakup mebli, czy zmiana wystroju wnętrz. Koncentrujemy się w tym czasie głównie na akcesoriach. Odwiedzamy wiele marketów, czekamy na cenowe promocje. Jesteśmy w stanie przejrzeć wiele magazynów dekoratorskich. Często jednak nie pamiętamy o wyjątkowo istotnym elemencie naszych domów, czyli o podłogach. Zwykle remontujemy je raz na kilkanaście lat albo i rzadziej. Chociaż codziennie mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o podłodze. A przecież teraz mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko praktyczna, ale i nowoczesna.
mieszkanie
Twórca: Jeremy Levine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O czym musimy pamiętać w momencie kupowania nieruchomości?

Aby zakupić mieszkanie należy przede wszystkim przygotować odpowiedniej wielkości gotówkę. Zadanie to bywa kłopotliwe, lecz niemało problemów powoduje także znalezienie nieruchomości, która odpowiadałaby naszym oczekiwaniom. Wynika to z faktu, że najbardziej atrakcyjne nieruchomości najczęściej kosztują nader wiele, a te, na które nas stać posiadają zazwyczaj jakieś wady. Jak zatem wybrać najodpowiedniejsze dla siebie mieszkanie?
nowe mieszkanie
Twórca: mauroguanandi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak kupić nowiutkie mieszkanko nad morzem, aby cieszyć się dużą wygodą?

Zdecydowanie najlepszy komfort gwarantują nowiutkie apartamenty oraz domki jednorodzinne. Po pierwsze, zrobione z całą pewnością są z najnowocześniejszych budowlanych materiałów, a po drugie całkowicie są dostosowane do aktualnych wymagań klientów.
firanki
Twórca: Dekoria
Treści źródłowe: Dekoria

Reguły wykończenia domów oraz mieszkań, o czym pamięta podczas szukania wyposażenia salonów

Zakup mieszkania albo wybudowanie domu to początek ostatniego etapu urządzania się, to znaczy całościowego urządzenia wszystkich pomieszczeń. Dom czy mieszkanie po pracach budowlanych otrzymuje w surowym stanie, i w praktyce do zrobienia będzie bardzo dużo.
migawka - przemysł
Twórca: Kris Duda
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nadchodzi zima, czas na ocieplanie

Gorące lato niewątpliwie już się zakończyło. Rozpoczęła się piękna polska jesień. Dzień po dniu słońce świeci krócej i krócej, a co za tym idzie temperatura niestety również jest coraz niższa.
Mapa świata, kontury
Twórca: http://pixabay.com
Treści źródłowe: http://pixabay.com

Jak zdecydować się na dopasowaną fototapetę?

Przez ostatnie lata w rodzimych domach królowały z reguły nudne, a czasem także zbyt kiczowate tapety. Dzisiaj na szczęście, dzięki różnorodnemu asortymentowi podobnych produktów Polacy przekonują się do tapet, które ich pomieszczeniom nadają smaku i mają szansę je dobrze modelować.
drzwi w domu
Twórca: Ben Heinrich
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najważniejsze informacje o drzwiach użytkowanych w naszych domach i mieszkaniach, najważniejsze ich odmiany

Chyba większość z nas potwierdza, że bez drzwi trudno by było. Być może w tropikalnym klimacie, gdzie nie będzie chłodniejszych zim można by było sobie bez nich poradzić, jednak w Polsce jest to raczej niemożliwe. Drzwi zewnętrzne, instalowane w wejściu do domu czy mieszkania mają dwojakie zadanie. Po pierwsze ochraniają majątek przed wejściem do środka niechcianych gości. Niestety nadal plaga kradzieży jest dość spora, i pozostawienie dobytku bez zabezpieczeń to proszenie się wprost o jego stratę.
grzejnik
Twórca: chrstphre ㋛ campbell
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozmaite metody ogrzewania pomieszczeń, które są najbardziej skuteczne?

Dawno minęły już czasy, w których najpopularniejszym typem ogrzewania w mieszkaniach były piece kaflowe opalane węglem lub drewnem. Z czasem ludzie odkryli, że ogrzewanie takie jest nie tylko mało opłacalne, ale także pochłaniające bardzo dużo energii ze względu na obowiązek noszenia opału do domu. Oprócz tego palenie w piecach jest czasochłonne i trzeba czekać długi czas, zanim w pomieszczeniu będzie ciepło. Aktualnie raczej wybiera się ogrzewanie za pomocą kaloryferów czy profesjonalnych instalacji umieszczonych pod podłogą.
wnętrze
Twórca: Myrone Delacruz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wnętrze - a więc, kolejny temacik pochodzący z cyklu "rzeka" nadchodzi!

Słysząc słowo "wnętrze", przychodzą nam na myśl dójka rzeczy: środek człowieka, a także wnętrze w formie jakiegoś konkretnego pomieszczenia. Nasze osoby dzisiaj będzie ciekawić dokładnie ten następny rodzaj i to na nim koncentrujemy swoją uwagę, albowiem przeciwko pozorom na tym pojedynczym skojarzeniu świat się nie kończy oraz istnieje możliwość go rozbudować sporo mocniej aniżeli się ma możliwość wydawać na pierwszy rzut oka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.