Pomieszczenia
Parkiet z grabu
Twórca: Podłogi.info

Zmieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Kiedy planujemy remont w naszym domu, zwykle jest to malowanie ścian w pokojach. Często też montujemy kafle. Najczęściej jednak decydujemy się na niepozorne rewolucje, takie jak chociażby zakup mebli, czy zmiana wystroju wnętrz. Koncentrujemy się w tym czasie głównie na akcesoriach. Odwiedzamy wiele marketów, czekamy na cenowe promocje. Jesteśmy w stanie przejrzeć wiele magazynów dekoratorskich. Często jednak nie pamiętamy o wyjątkowo istotnym elemencie naszych domów, czyli o podłogach. Zwykle remontujemy je raz na kilkanaście lat albo i rzadziej. Chociaż codziennie mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o podłodze. A przecież teraz mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko praktyczna, ale i nowoczesna.
mieszkanie
Twórca: Jeremy Levine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O czym musimy pamiętać w momencie kupowania nieruchomości?

Aby zakupić mieszkanie trzeba głównie przygotować odpowiednią gotówkę. Zadanie to może być problematyczne, lecz niemało kłopotów sprawia także odnalezienie nieruchomości, jaka spełniałaby nasze oczekiwania. Wynika to z tego, iż najbardziej atrakcyjne nieruchomości zwykle kosztują przesadnie dużo, a te, na które nas stać mają przeważnie jakieś wady. W jaki sposób wobec tego wybrać najatrakcyjniejsze dla siebie mieszkanie?
nowe mieszkanie
Twórca: mauroguanandi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak kupić nowiutkie mieszkanko nad morzem, aby cieszyć się dużą wygodą?

Niewątpliwe najlepszy komfort zapewniają nowiutkie apartamenty oraz jednorodzinne domki. Po pierwsze, wykonane są z najlepszych budowlanych materiałów, a po drugie w pełni są dopasowane do aktualnych potrzeb nabywców.
firanki
Twórca: Dekoria
Treści źródłowe: Dekoria

Reguły wykończenia domów oraz mieszkań, o czym pamięta podczas szukania wyposażenia salonów

Zakup mieszkania czy wybudowanie domu to początek ostatniego etapu przed zamieszkaniem, to znaczy całościowego urządzenia pomieszczeń. Mieszkanie czy dom po wykonaniu ostatnich prac dostaje się w surowym stanie, i w praktyce do wykonania będzie wszystko.
migawka - przemysł
Twórca: Kris Duda
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nadchodzi zima, czas na ocieplanie

Ciepłe lato bez wątpienia już się skończyło. Rozpoczęła się złocista polska jesień. Z każdym dniem słońce świeci coraz krócej, a co za tym idzie temperatura niestety także ulega obniżeniu.
Mapa świata, kontury
Twórca: http://pixabay.com
Treści źródłowe: http://pixabay.com

Jak zdecydować się na dopasowaną fototapetę?

Przez ostatnie lata w rodzimych domach rządziły najczęściej nudne, a czasami także bardzo kiczowate tapety. Aktualnie na szczęście, dzięki bogatemu asortymentowi tego rodzaju produktów Polacy przekonują się do tapet, jakie ich mieszkaniom nadają charakteru i są w stanie je odpowiednio modelować.
drzwi w domu
Twórca: Ben Heinrich
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najważniejsze informacje o drzwiach użytkowanych w naszych domach i mieszkaniach, najważniejsze ich odmiany

Chyba większość z nas potwierdza, że bez drzwi ciężko by było. Być może w tropikalnym klimacie, gdzie nie będzie chłodnych zim można by było sobie bez nich poradzić, lecz w Polsce raczej możliwe to nie będzie. Zewnętrzne drzwi, montowane w wejściach do domu czy mieszkania mają podwójne zadanie. Po pierwsze chronią majątek przed dostaniem się do środka niechcianych gości. Niestety nadal plaga kradzieży jest dość spora, i zostawienie wszystkiego bez zabezpieczenia to wprost proszenie się o jego stratę.
grzejnik
Twórca: chrstphre ㋛ campbell
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozmaite metody ogrzewania pomieszczeń, które są najbardziej skuteczne?

Dawno minęły już czasy, w których najpopularniejszym rodzajem ogrzewania w mieszkaniach były piece kaflowe opalane koksem lub drewnem. W późniejszym czasie odkryto, że rozwiązanie to jest nie tylko mało opłacalne, ale również zabierające bardzo dużo energii ze względu na konieczność noszenia opału do domu. Ponadto palenie w piecach jest czasochłonne i należy długo czekać, zanim we wnętrzu zrobi się ciepło. Obecnie raczej stawia się na ogrzewanie z wykorzystaniem grzejników czy specjalnych instalacji umieszczonych pod podłogą.
wnętrze
Twórca: Myrone Delacruz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wnętrze - a więc, kolejny temacik pochodzący z cyklu "rzeka" nadchodzi!

Usłyszawszy słowo "wnętrze", przychodzą naszym osobom na myśl dwie rzeczy: środek człowieczka, a także wnętrze w formie jakiegoś pomieszczenia. Nasze osoby dziś będzie interesować konkretnie ten następny typ i to na nim skupimy swoją uwagę, albowiem przeciwko pozorom na tym pojedynczym skojarzeniu świat się nie kończy oraz istnieje możliwość go rozbudować sporo mocniej aniżeli się może wydawać na zaczynający rzut oczka.
instalacja
Twórca: Daviddje
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co jest jedną z najbardziej istotnych rzeczy nim podejmiemy się remontu swojego domu?

Każdy z nas mógłby od czasu do czasu odnowić swój dom. Nie chodzi o to, że brzydko wygląda, jednak wszystko ulega normalnemu zużyciu. Po prostu dużo sympatyczniej jest żyć w czystym oraz jak najbardziej komfortowym domu.


Co jest jedną z najbardziej istotnych rzeczy nim podejmiemy się remontu swojego domu?

Nim zrobimy jakąkolwiek rzecz, najważniejsze jest to, aby wybrać fachową firmę, która zrealizuje, jeśli nie całkowity remont, to jak największą jego część.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.