Pomieszczenia
Parkiet z grabu
Twórca: Podłogi.info

Zmieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Kiedy planujemy remont w naszym domu, zwykle jest to malowanie ścian w pokojach. Często też montujemy kafle. Najczęściej jednak decydujemy się na niepozorne rewolucje, takie jak chociażby zakup mebli, czy zmiana wystroju wnętrz. Koncentrujemy się w tym czasie głównie na akcesoriach. Odwiedzamy wiele marketów, czekamy na cenowe promocje. Jesteśmy w stanie przejrzeć wiele magazynów dekoratorskich. Często jednak nie pamiętamy o wyjątkowo istotnym elemencie naszych domów, czyli o podłogach. Zwykle remontujemy je raz na kilkanaście lat albo i rzadziej. Chociaż codziennie mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o podłodze. A przecież teraz mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko praktyczna, ale i nowoczesna.
mieszkanie
Twórca: Jeremy Levine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

O czym musimy pamiętać w momencie kupowania nieruchomości?

Aby zakupić mieszkanie trzeba głównie przygotować odpowiednią gotówkę. Zadanie to może być problematyczne, lecz niemało kłopotów sprawia także odnalezienie nieruchomości, jaka spełniałaby nasze oczekiwania. Wynika to z tego, iż najbardziej atrakcyjne nieruchomości zwykle kosztują przesadnie dużo, a te, na które nas stać mają przeważnie jakieś wady. W jaki sposób wobec tego wybrać najatrakcyjniejsze dla siebie mieszkanie?
nowe mieszkanie
Twórca: mauroguanandi
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak kupić nowiutkie mieszkanko nad morzem, aby cieszyć się dużą wygodą?

Zdecydowanie najlepszy komfort gwarantują nowiutkie apartamenty oraz domki jednorodzinne. Po pierwsze, zrobione z całą pewnością są z najnowocześniejszych budowlanych materiałów, a po drugie całkowicie są dostosowane do aktualnych wymagań klientów.
firanki
Twórca: Dekoria
Treści źródłowe: Dekoria

Reguły wykończenia domów oraz mieszkań, o czym pamięta podczas szukania wyposażenia salonów

Kupno mieszkania albo wybudowanie domu to początek ostatniego etapu urządzania się, czyli całościowego wyposażenia pomieszczeń. Dom czy mieszkanie po wykonaniu ostatnich prac otrzymuje w stanie surowym, i tak naprawdę do zrobienia będzie wszystko.
migawka - przemysł
Twórca: Kris Duda
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nadchodzi zima, czas na ocieplanie

Piękne lato niewątpliwie już się skończyło. Rozpoczęła się złocista polska jesień. Z każdym dniem słońce świeci krócej i krócej, a co za tym idzie temperatura niestety także jest coraz niższa.
Mapa świata, kontury
Twórca: http://pixabay.com
Treści źródłowe: http://pixabay.com

Jak zdecydować się na dopasowaną fototapetę?

Przez ostatnie lata w rodzimych domach królowały z reguły nudne, a czasem także zbyt kiczowate tapety. Dzisiaj na szczęście, dzięki różnorodnemu asortymentowi podobnych produktów Polacy przekonują się do tapet, które ich pomieszczeniom nadają smaku i mają szansę je dobrze modelować.
drzwi w domu
Twórca: Ben Heinrich
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najważniejsze informacje o drzwiach użytkowanych w naszych domach i mieszkaniach, najważniejsze ich odmiany

Zdecydowana większość z nas potwierdza, że bez drzwi trudno by się żyło. Ewentualnie w tropikalnym klimacie, gdzie nie będzie chłodniejszych zim można by było sobie bez nich poradzić, jednak w Polsce raczej możliwe to nie będzie. Zewnętrzne drzwi, instalowane w wejściu do mieszkania czy domu mają podwójne zadanie. Po pierwsze ochraniają dobytek przed dostaniem się do środka niechcianych gości. Niestety nadal plaga kradzieży jest dość spora, i zostawienie dobytku bez zabezpieczeń to wprost proszenie się o jego stratę.
grzejnik
Twórca: chrstphre ㋛ campbell
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozmaite metody ogrzewania pomieszczeń, które są najbardziej skuteczne?

Dawno minęły już czasy, w których najpopularniejszym rodzajem ogrzewania w mieszkaniach były piece kaflowe opalane koksem lub drewnem. W późniejszym czasie odkryto, że rozwiązanie to jest nie tylko mało opłacalne, ale również zabierające bardzo dużo energii ze względu na konieczność noszenia opału do domu. Ponadto palenie w piecach jest czasochłonne i należy długo czekać, zanim we wnętrzu zrobi się ciepło. Obecnie raczej stawia się na ogrzewanie z wykorzystaniem grzejników czy specjalnych instalacji umieszczonych pod podłogą.
wnętrze
Twórca: Myrone Delacruz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wnętrze - a więc, kolejny temacik pochodzący z cyklu "rzeka" nadchodzi!

Usłyszawszy słowo "wnętrze", przychodzą naszym osobom na myśl dwie rzeczy: środek człowieczka, a także wnętrze w formie jakiegoś pomieszczenia. Nasze osoby dziś będzie interesować konkretnie ten następny typ i to na nim skupimy swoją uwagę, albowiem przeciwko pozorom na tym pojedynczym skojarzeniu świat się nie kończy oraz istnieje możliwość go rozbudować sporo mocniej aniżeli się może wydawać na zaczynający rzut oczka.
instalacja
Twórca: Daviddje
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co jest jedną z najbardziej istotnych rzeczy nim podejmiemy się remontu swojego domu?

Każdy z nas mógłby od czasu do czasu odnowić swój dom. Nie chodzi o to, że brzydko wygląda, jednak wszystko ulega normalnemu zużyciu. Po prostu dużo sympatyczniej jest żyć w czystym oraz jak najbardziej komfortowym domu.


Co jest jedną z najbardziej istotnych rzeczy nim podejmiemy się remontu swojego domu?

Nim zrobimy jakąkolwiek rzecz, najważniejsze jest to, aby wybrać fachową firmę, która zrealizuje, jeśli nie całkowity remont, to jak największą jego część.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.