Kredyt
wystrój mieszkania
Twórca: Nico Kaiser
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pomysły na urządzenie mieszkania - może zatrudnisz fachowca, który zajmie się wykończeniem Twojego mieszkania?

W współczesnych czasach swoje mieszkanie jest wielkim marzeniem praktycznie każdego z nas - zwłaszcza wśród osób młodych, często nie mających praktycznie żadnych ciekawych perspektyw mieszkaniowych. Zdobycie własnego mieszkania zwykle jest niestety połączone z wymogiem wzięcia kredytu.
wnętrze pokoju
Twórca: Milestone Management
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie mieszkanie lepiej wybrać? Czy zdecydować się na kupno czy może wynajmować? Co będzie dla nas lepsze?

Bardzo wiele osób decyduje się na zakup własnego mieszkania. Znajdują oni wiele argumentów na poparcie swojej decyzji. Wydaje im się, iż korzystnie posiadać coś własnego, a nie dać zarobić innym. Są zdania też, iż posiadanie swojego mieszkania polepsza ich status społeczny albo wydaje im się, że korzystnie się ustabilizować.
budowa domu
Twórca: Brett and Sue Coulstock
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co trzeba wiedzieć na temat kredytów hipotecznych?

Chciałbyś zakupić mieszkanie w Krakowie, Sopocie albo w Rzeszowie? A więc zapewne jest potrzebny dla Ciebie kredyt bankowy. Cóż, fakty są takie, że niewątpliwie mało jakiego człowieka jest w dzisiejszych czasach stać na samodzielnie sfinansowanie nieruchomości.
osiedle
Twórca: Phillip
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie chcesz dłużej mieszkać u rodziców? Zdecyduje się na własne mieszkanie! Zastanów się czy kupić kawalerkę, czy 3 pokojowe?

Coraz większa grupa młodych ludzi uznaje, że dalsze mieszkanie u rodziców lub wynajmowanie czterech kątów przestaje im odpowiadać. W efekcie stawiają na kupno własnego mieszkania. Nie zniechęca ich nawet obowiązek wzięcia w banku naprawdę wysokiego kredytu na mieszkanie, czyli podjęcia się zobowiązania na kolejne kilkanaście lat.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.