Kredyt
Auto
Twórca: Eric Vernier
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Mieszkanie - kupić czy też wynająć?

Dla większości z nas zakup mieszkania lub domu jest „inwestycją życia”, na którą wydajemy wiele pieniędzy. Własna nieruchomość stanowi przeważnie największy jak też najważniejszy składnik naszego majątku.
wystrój mieszkania
Twórca: Nico Kaiser
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pomysły na urządzenie mieszkania - może zatrudnisz fachowca, który zajmie się wykończeniem Twojego mieszkania?

W dzisiejszych czasach własne mieszkanie jest wielkim marzeniem niemalże każdego z nas - zwłaszcza wśród ludzi młodych, często nie posiadających praktycznie żadnych ciekawych perspektyw mieszkaniowych. Zdobycie swojego mieszkania najczęściej jest niestety połączone z wymogiem wzięcia kredytu.
wnętrze pokoju
Twórca: Milestone Management
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie mieszkanie lepiej wybrać? Czy zdecydować się na kupno czy może wynajmować? Co będzie dla nas lepsze?

Bardzo wiele osób decyduje się na kupno własnego mieszkania. Odnajdują oni wiele argumentów na poparcie swojej decyzji. Wydaje im się, że warto posiadać coś swojego, a nie dać zarobić innym. Sądzą również, iż posiadanie swojego mieszkania poprawia ich status społeczny albo zdaje im się, że korzystnie się ustabilizować.
budowa domu
Twórca: Brett and Sue Coulstock
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co trzeba wiedzieć na temat kredytów hipotecznych?

Chciałbyś zakupić mieszkanie w Krakowie, Sopocie albo w Rzeszowie? A więc zapewne jest potrzebny dla Ciebie kredyt bankowy. Cóż, fakty są takie, że niewątpliwie mało jakiego człowieka jest w dzisiejszych czasach stać na samodzielnie sfinansowanie nieruchomości.
osiedle
Twórca: Phillip
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie chcesz dłużej mieszkać u rodziców? Zdecyduje się na własne mieszkanie! Zastanów się czy kupić kawalerkę, czy 3 pokojowe?

Coraz większa grupa młodych ludzi uznaje, że dalsze mieszkanie u rodziców lub wynajmowanie czterech kątów przestaje im odpowiadać. W efekcie stawiają na kupno własnego mieszkania. Nie zniechęca ich nawet obowiązek wzięcia w banku naprawdę wysokiego kredytu na mieszkanie, czyli podjęcia się zobowiązania na kolejne kilkanaście lat.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.