Deweloper
kleje
Twórca: Selena SA

Sen o swoim “M” - kupno mieszkania z rynku pierwotnego w stolicy Dolnego Śląska

Rynek mieszkaniowy we Wrocławiu rośnie w w naprawdę niezłym tempie. Oferty deweloperów są w tym mieście całkiem interesujące i zróżnicowane. Dzięki temu przyszli klienci mają wyjątkowo szeroki zakres propozycji jeśli chodzi o odnalezienie wymarzonej nieruchomości dla siebie.


mieszkanie deweloperskie
Twórca: Bill Wilson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowiusieńkie mieszkania we Wrocławiu - jak sprawdzić dewelopera?

Marzysz o nowiuteńkim, pięknym, być może większym mieszkaniu we Wrocławiu? Propozycja nowiutkich posiadłości jest niezwykle wielka, codziennie słyszy się o oddaniu do użytku nowiuteńkich osiedli z rozległymi mieszkaniami. Wybór jest niebagatelny, więc każdy z nas może łatwo znaleźć nowiuteńkie mieszkanie we Wrocławiu.
budowa nowego budynku - inwestycja
Twórca: EnergieAgentur.NRW
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowe inwestycje budowlane w coraz to nowych lokalizacjach

W globalny kryzys i ogólną potrzebę poszukiwania sposobów na oszczędzanie chyba niewielu dzisiaj wierzy. Z tego też powodu nie jest niczym nowym, że kolejne inwestycje wyrastają w coraz to nowych miejscach.

Inwestowanie w nieruchomości w dalszym ciągu nie traci na popularności.
mieszkanie, nieruchomości
Twórca: Internorm
Treści źródłowe: Internorm

Kupujemy mieszkanie we Wrocławiu – jak się za to wziąć?

Kupno mieszkania to ciężkie zadanie. Liczba ofert oferowanych w największych miastach jest naprawdę ogromna, zatem powinniśmy swoją decyzję wnikliwie przeanalizować. Unikniemy przez to zbędnego zawodu oraz dużych kosztów. Rozsądny wybór zaoszczędzi nam również wielu nerwów, zatem miejmy to na uwadze oraz nie spieszmy się zbytnio. Gdzie szukać najatrakcyjniejszych ofert?
Nowe mieszkanie
Twórca: Milestone Management
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę, zakupując nowe mieszkanko

Gdy decydujemy się na nabycie nowego mieszkanka, mamy do wyboru 2 opcje. Po pierwsze możemy zakupić cztery kąty już wybudowane czy mieszkanko, które dopiero powstanie.
Nowe mieszkanie
Twórca: Ben Heinrich
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przyjmowaniw mieszkania od wykonawcy

Po zakończeniu budowy przychodzi pora na odbiór techniczny postawionego dla nas gniazdka. Odkrycie, zanotowanie i zobowiązanie dewelopera do naprawy odkrytych defektów i niedoróbek, uchronią nas przed ponoszeniem dodatkowych wydatków po wprowadzeniu się do mieszkania. W toku odbioru mieszkania od dewelopera, odbiorca ma prawo przetestować zgodność gniazdka z zastrzeżeniami, jakie zostały napisane w umowie z deweloperem.
Wnętrze mieszkania
Twórca: Karl Baron
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kilka podstawowych zasad w czasie kupowania nowego mieszkania, zalety współpracy z pośrednictwem nieruchomości.

Zakup mieszkania dla większości osób stanowi ogromne wydarzenie w życiu. Wiąże się także z ogromnymi wydatkami, bo najczęściej osoby kupujące nowe mieszkanie dla siebie muszą posiłkować się kredytem. Lecz największym problemem dla wielu będzie znalezienie wymarzonego mieszkania, które nie tylko będzie odpowiadać finansowym możliwościom, ale także być odpowiednio funkcjonalne i wygodne.
mieszkania od dewelopera
Twórca: William Murphy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowe mieszkania znajdujące się na osiedlach strzeżonych.

Rzeszów urokliwe miasto mieszczące się w województwie podkarpackim, cieszące się nadzwyczajnie majętnym życiem kulturowym oraz towarzyskim. To jedno jedno z nielicznych miast, w których obecna infrastruktura jak i plany zagospodarowania obszaru pozwalają na konstruowanie coraz to nowoczesnych osiedli.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.