Deweloper
osiedle
Twórca: Times Square Public Relations
Treści źródłowe: Times Square Public Relations

Rok 2015 – czy to dobry moment do zainwestowania w zakup swojego M?

Zakupienie swojego mieszkania to dzisiaj kategorycznie jedna z najważniejszych decyzji, którą podejmuje w życiu statystyczny Polak. Ceny nieruchomości w kraju są na tyle duże, że konieczne jest zaciągnięcie wysokiego kredytu hipotecznego, który następnie spłaca się przez dużą część życia, czasem nawet kilkadziesiąt lat. Czy w takim razie rok 2015 to stosowny moment, aby nabyć swoje cztery ściany?
mieszkania od dewelopera
Twórca: Elliott Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zakupujesz mieszkanie z rynku pierwotnego? Zobacz, na co trzeba zwrócić uwagę!

Jeśli chcesz przenieść się do nowego mieszkania, które nabędziesz na rynku pierwotnym, zwróć uwagę na kilka ważnych kwestii. Sęk w tym, by zminimalizować możliwe ryzyko.
Wrocław nocą
Twórca: Maciek Lulko
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Życie na Krzykach we Wrocławiu - z jakich powodów się opłaca

Jeżeli marzy nam się mieszkanie we Wrocławiu trzeba podwinąć rękawy i rozpocząć poszukiwania. To duży rynek deweloperski, ciągle pojawiają się nowe oferty mieszkaniowe. Dodatkowo powinniśmy pomyśleć, czy pasuje nam mieszkanie prosto od dewelopera czy jednak rynek wtórny będzie nam bardziej pasował. Oczywiście wszystko jest związane też z tym jak dużo posiadamy środków.
budowa nieruchomości
Twórca: Jocelyn Kinghorn
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Interesujące opcje z których dobrze jest korzystać przed podjęciem decyzji o zakupie mieszkania.

Deweloperzy mają do zaoferowania interesantom godne zauważenia opcje z których dobrze jest korzystać przed powzięciem postanowienia o zakupie mieszkania, bo mają pojęcie, że tym sposobem ludzie będą w większej mierze zachęceni do tego, żeby zrobić użytek ze świadczeń dokładnie w ich biurze, a nie do tego, by udać się do konkurencyjnej.
kleje
Twórca: Selena SA

Sen o swoim “M” - kupno mieszkania z rynku pierwotnego w stolicy Dolnego Śląska

Rynek mieszkaniowy we Wrocławiu rośnie w w naprawdę niezłym tempie. Oferty deweloperów są w tym mieście całkiem interesujące i zróżnicowane. Dzięki temu przyszli klienci mają wyjątkowo szeroki zakres propozycji jeśli chodzi o odnalezienie wymarzonej nieruchomości dla siebie.


mieszkanie deweloperskie
Twórca: Bill Wilson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowiusieńkie mieszkania we Wrocławiu - jak sprawdzić dewelopera?

Marzysz o nowiutkim, pięknym, może większym mieszkaniu we Wrocławiu? Oferta nowiuteńkich posiadłości jest ogromnie duża, na co dzień słyszy się o oddaniu do użytku nowiuteńkich osiedli z obszernymi mieszkaniami. Wybór jest niepospolity, w związku z tym każdy z nas zdoła bez trudności odkryć nowiusieńkie mieszkanie we Wrocławiu.
budowa nowego budynku - inwestycja
Twórca: EnergieAgentur.NRW
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowe inwestycje budowlane w coraz to nowych lokalizacjach

W globalny kryzys i ogólną potrzebę poszukiwania sposobów na oszczędzanie chyba niewielu dzisiaj wierzy. Z tego też powodu nie jest niczym nowym, że kolejne inwestycje wyrastają w coraz to nowych miejscach.

Inwestowanie w nieruchomości w dalszym ciągu nie traci na popularności.
mieszkanie, nieruchomości
Twórca: Internorm
Treści źródłowe: Internorm

Kupujemy mieszkanie we Wrocławiu – jak się za to wziąć?

Kupno mieszkania to ciężkie zadanie. Liczba ofert oferowanych w największych miastach jest naprawdę ogromna, zatem powinniśmy swoją decyzję wnikliwie przeanalizować. Unikniemy przez to zbędnego zawodu oraz dużych kosztów. Rozsądny wybór zaoszczędzi nam również wielu nerwów, zatem miejmy to na uwadze oraz nie spieszmy się zbytnio. Gdzie szukać najatrakcyjniejszych ofert?
Nowe mieszkanie
Twórca: Milestone Management
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę, zakupując nowe mieszkanko

Gdy decydujemy się na nabycie nowego mieszkanka, mamy do wyboru 2 opcje. Po pierwsze możemy zakupić cztery kąty już wybudowane czy mieszkanko, które dopiero powstanie.
Nowe mieszkanie
Twórca: Ben Heinrich
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przyjmowaniw mieszkania od wykonawcy

Po zakończeniu budowy przychodzi pora na odbiór techniczny postawionego dla nas gniazdka. Odkrycie, zanotowanie i zobowiązanie dewelopera do naprawy odkrytych defektów i niedoróbek, uchronią nas przed ponoszeniem dodatkowych wydatków po wprowadzeniu się do mieszkania. W toku odbioru mieszkania od dewelopera, odbiorca ma prawo przetestować zgodność gniazdka z zastrzeżeniami, jakie zostały napisane w umowie z deweloperem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.