Czas
odbitka - dom
Twórca: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dyrektorzy dużych hal albo magazynów zdają sobie sprawę z tego, jak ciężko je ogrzać - warto zatem nabyć dodatkowe urządzenia grzewcze

W naszym kraju zima trwa stosunkowo długo, a sezon grzewczy wydaje się być jeszcze dłuższy. Wtedy wszelkie pomieszczenia powinny być ogrzewane - zarówno prywatne domy, jak i miejsca pracy.
ekipa budowlana
Twórca: Lafarge
Treści źródłowe: Lafarge

W jaki sposób mądrze wziąć się do budowy domku?

Budowa domku to złożona inwestycja, złożona jest bowiem z wielu złożonych elementów a żadnego z nich nie można lekceważyć. Stąd do budowy budynku, jak do każdego ważnego zadania, trzeba się dobrze przyszykować.


W jaki sposób mądrze wziąć się do budowy domku?

Lepiej o wszystkim pomyśleć najpierw, rozpatrzeć wszystkie opcje, aby potem podejmować wyłącznie trafne decyzje, zadawać specom rzeczowe pytania oraz wiedzieć, czego od nich należy wymagać.
kotły wodne
Twórca: Honda
Treści źródłowe: Honda

Nowoczesne pomysły na ogrzewanie pomieszczeń

Jeszcze parę dekad wstecz istniało wyłącznie ogrzewanie węglem. Dziś wiemy, iż pomimo iż tanie, ma ono mnóstwo wad. Na szczęście nie ma konieczności by obecnie z niego korzystać, dostępne są inne metody pozyskania ciepła.
wyburzenia wrocław
Twórca: travelingnorthagency
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fachowe wyburzenia budynków oraz rozbiórki - propozycja wrocławskich firm

Niektóre stare budynki nadają się do renowacji i odświeżenia, jednakże nie wszystkie. Stare budowle, które nie spełniają norm czy też bieżących wymagań użytkowych są z reguły wyburzane
buduj z głową
Twórca: Karen Eliot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Mnóstwo osób w naszym kraju śni w dzisiejszych czasach o tym, żeby postawić dom swych marzeń i żyć w nim wraz z bliskimi

Kiedyś ludzie chcieli zamieszkać w dużych miastach i dlatego przeprowadzali się tam z wiosek. Teraz tendencja wydaje się odwracać - patrząc na ogromną liczbę domów budujących się poza granicami miast.


modelarstwo odlewnicze
Twórca: Ted Eytan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Modelarstwo odlewnicze, przeciwko żelkoty - czyli, wytwarzanie odlewów, przeciwko zabezpieczanie nawierzchni

Na jakich zasadach polega modelarstwo odlewnicze oraz do czego się nadaje? Co to są żelkoty i do czego się je używa? To wszystko i jeszcze bardziej dużo odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego felietonu!
para nowożeńców na ślubie
Twórca: Sokoban CN
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy widzieliśmy już jak funkcjonuje elektrownia fotowoltaiczna?

Im dokładniej przypatrzymy się alternatywnym źródłom uzyskiwania energii, tym łatwiej będzie nam powiedzieć, z czego my musimy korzystać. Wtedy będziemy mieli świadomość, że stosujemy możliwość odpowiednią dla nas, dzięki której wiele będziemy mieli szansę uzyskać.


Czy widzieliśmy już jak funkcjonuje elektrownia fotowoltaiczna?

Czy mieliśmy okazję obserwować jak funkcjonuje elektrownia fotowoltaiczna?


Czy widzieliśmy już jak funkcjonuje elektrownia fotowoltaiczna?

Należy pomyśleć jakie rodzaje odnawialnych źródeł energii mają największe szanse zastosowania w naszym rejonie.
kontrola
Twórca: Publink
Treści źródłowe: Publink

Przedsiębiorstwo Heras - niezaprzeczalnie jeden z czołowych producentów ogrodzeń budowlanych na dzisiejszym rynku

Plac budowy i koncert wydawać by się mogło, że nic owych miejsc nie łączy, ale - jak to zazwyczaj bywa - pozory lubią mylić. Istnieje między nimi albowiem pewien wspólny mianownik.
klinkier wrocław
Twórca: AWBUD Wyroby Betonowe
Treści źródłowe: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg

Czym charakteryzują się materiały budowlane zrobione z klinkieru, gdzie znalazły one zastosowanie.

Cegły od wieków są jednym z ważniejszych materiałów budowlanych. Żeby przekonać się o ich zaletach wystarczy obejrzeć zamki i kościoły sprzed kilkuset lat, które z dużym powodzeniem opierają się kolejnym wiekom. Faktem jest, że posiadają one wiele niezaprzeczalnych zalet, przez co budowle z nich wybudowane są bardzo solidne, a równocześnie przyjemne i wygodne do zamieszkania. Nie bez znaczenia jest także ich wygląd, pewne rodzaje cegieł niezwykle efektownie będą się bowiem prezentować i można przy ich pomocy ładnie wykończyć budynek. Z pewnością do materiałów tego typu zalicza się klinkier, który ma dużo zalet i w sumie tylko jeden zasadniczy minus. Klinkier Wrocław jest materiałem długowiecznym, cechuje się bardzo dużą odpornością na atmosferyczne czynniki takie jak mróz, słońce czy deszcz. Bardzo efektownie się także prezentuje, dlatego też często wybierany jest jako materiał na elewację budynków. No i na koniec warto o jego wadzie, którą będzie cena, niestety produkty zrobione z klinkieru sporo kosztują, ponieważ proces ich produkcji jest trudny i skomplikowany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.