Sauna
ogród
Twórca: Jeremy Levine
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Które akcesoria do ogrodu cieszą się niemałą popularnością

Klienci posiadający domu z ogrodem często poszukują dodatkowych rozwiązań, co okazałyby się idealne. Katalogi internetowe oraz reklamowe gazetki są udekorowane wyjątkowymi rozwiązaniami i kolejnymi propozycjami, które inne osoby z powodzeniem wdrażają do swoich ogrodów. Jednym z nich są wysoko oceniane altanki ogrodowe, co nawet w czasie brzydkiej, ale i nazbyt słonecznej dla wielu osób pogodzie pozwalają na odpowiedni wypoczynek.
Domowe spa
Twórca: thomaswanhoff
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Sauna we własnym domostwie?Świetny pomysł!

Posiadanie we własnym domostwie sauny w sumie nie jest przesadnie rozpowszechnione, ale w końcu trudno rzec, że choćby wczasy na Malediwach również są dla zwykłego zjadacza chleba. Chodzi głównie o to, iż generalnie nie należy zakładać, iż sauna to jak na nasze warunki zbyt wielki luksus.
Basen
Twórca: AForestFrolic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przydomowe SPA

Dmuchany materac unosi się na delikatnych falach, a ty leżysz sobie z orzeźwiającym napojem i opalasz się. Prawda, że brzmi fantastycznie? Aby marzenia się spełniły musimy mieć albo własne morze, albo własny... basen. Owszem - czasy w których mogliśmy obserwować pokaźne baseny wyłącznie w filmach, minęły bezpowrotnie. Jeszcze całkiem niedawno prywatny basen potrafił być niczym gwiazdka z nieba, marzeniem niemożliwym do zrealizowania. Obecnie, gdy coraz więcej osób posiada swój własny dom, coraz większa liczba osób decyduje się na założenie basenu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.