Ściana
biała cegła
Twórca: maggus314
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy rozmyślaliśmy, by odnalazła się u nas biała cegła na ścianę?

Metod na aranżację naszego domu, istnieje sporo, a co się z tym wiąże, musimy się dokładnie zastanowić, co będzie tutaj właściwe dla nas. Przez to właśnie trzeba popatrzeć na różnorakie pomysły, tak żeby posiadać świadomość, że najmniejszego planu tu nie pominęliśmy.
Płytki
Twórca: Tagina
Treści źródłowe: Tagina

W jaki sposób osiągnąć piękną i wytrzymałą elewację

Ładna elewacja to niewątpliwie rzecz, o jaką warto zadbać. Odpowiednio zrobiona wspaniale przyciąga wzrok i potrafi sprawić, że nawet historyczny budynek wygląda jak nowo zbudowany. Sporo rzeczy może przyczynić się do wyglądu elewacji – od potencjalnych zanieczyszczeń aż po kolorystykę ścian i materiały.
projekt budynku

Co musimy wiedzieć decydując się na dany projekt domu? Jakiego rodzaju zmiany mogą być na projekt nanoszone bez zgody autora podczas adaptacji?

Budowa domu to oczywiście sporo pracy, formalności i rzeczy, o których trzeba pamiętać. Jedną z części całości procesu budowy jest wybór projektu. Gdy już wybierzemy projekt, który w największym stopniu odpowiada naszym wymaganiom, warto wiedzieć co można na nim zmienić w trakcie adaptacji bez zgody twórcy projektu. Tego typu wiedza bardzo się przydaje.
łazienki
Twórca: Internity
Treści źródłowe: Internity

Jak remontować łazienkę? O jakiego rodzaju sprawach szczególnie należy pamiętać?

Odnowienie łazienki nie jest jedynie dziedziną doboru najlepszych płytek. W takim momencie musimy sobie odpowiedzieć na dużą liczbę istotnych wątpliwości. Przede wszystkim ważne jest, w jakim miejscu położyć izolację przeciwwilgociową, lub kupować brodzik, w jaki sposób rozmieścić światło w łazience lub stelaże podtynkowe (bridom.pl/lazienki/stelaze-podtynkowe) to najbardziej optymalny wybór? Do tego dochodzą pozostałe kwestie, czyli czym i jak wykończyć ściany w łazience, czy dobrze zainwestować w ścianki prysznicowe i co zrobić, jeśli posiadamy małą łazienkę?
kolorowa lampa wisząca
Twórca: Elliott Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Urozmaicone lampy to zadowolenie na co dzień

W jakimkolwiek swojskim pokoju światła powinny być sensownie dopasowane ponieważ światło nie tylko ułatwia nam egzystowanie, ale ma magię tworzenia niezwykłego charakteru.
tapeta
Treści źródłowe: http://demur.pl/inspiracje

Najchętniej kupowane tapety do wykończenia mieszkań i domów, skąd się wzięła popularność fototapet.

Tapety od lat są jedną z najpopularniejszych technik wykończeniowych, wiele osób znacznie bardziej je woli od pomalowanych ścian. W sprzedaży jest ich parę odmian, dzięki czemu można wybrać coś pasującego zarówno pod kątem kolorystyki, jak również wykorzystania w konkretnym pomieszczeniu. Tanią wersją tapet są tapety papierowe, które zrobione są po prostu z paska odpowiednio przygotowanego papieru.
Dachówki ceramiczne slider
Twórca: Röben Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: Röben Polska Sp. z o.o.

Te narzędzia powinieneś mieć w domowym warsztacie

W warsztacie domowym bazą są narzędzia do prostych reperacji. Warto go stopniowo wzbogacać o nowe przybory.


Te narzędzia powinieneś mieć w domowym warsztacie

Nie powinno zabraknąć w nim miarek, wiertarek, wbijaków a także wkrętaków, lecz również wielu innych pomocnych narzędzi.
Dachówki TEGOSOLAR
Twórca: Tegola Poland Ltd

Jak zrobić izolację fundamentów przed wilgocią oraz dlaczego należy to zrobić?

Wylanie fundamentów nie jest do końca wykonaną robotą. Trzeba je zabezpieczyć przed działaniem wilgotności i wody, a również przed niskimi temperaturami. Korzystniej fundamenty zabezpieczyć wcześniej, gdyż późniejsza naprawa źle wybudowanego fundamentu jest bardzo kosztowna, a zdarza się, że niewykonalna.


Jak zrobić izolację fundamentów przed wilgocią oraz dlaczego należy to zrobić?

Kiedy w fundamentach zabraknie izolacji, przenika do nich wilgoć z gruntu, często też woda.
pianka
Twórca: Thermaflex
Treści źródłowe: Thermaflex

Izolacja pianką okazuje się być tania oraz wydajna

Izolacja pianką okaże się korzystna

Nie pragniemy, aby z naszego budynku uciekało ciepłe powietrze, jedynie dlatego że posiadamy nieszczelne okna, albo ściany. Dlatego też znacznie częściej wykorzystywana będzie izolacja pianką, która daje nam świadomość, że wszystko będzie odpowiednio zamknięte, a cały proces będzie przebiegał szybko i sprawnie.
Żarówki ledowe
Twórca: Stephan Ridgway
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Lampy i żyrandole do salonu

Dzisiejszy salon nieraz pełni kilka rozlicznych zadań (funkcja wypoczynkowa, strefa posiłków, z tej przyczyny kluczowe jest oświetlenie salonu, które zrealizuje dobrze tak rolę praktyczną jak także zadania ozdobne. Za pomocą bogatego oświetlenia salonu bowiem można: uwydatnić istotne strefy, zaznaczyć jego walory, schować defekty czy też odmienić proporcje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.